Sayfa 551/634 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    https://twitter.com/RusenPress/statu...10122593169782

Daha yeni çıkmaya başladı sesler. İnşallah daha daha da büyüyecek, adil bir hale gelecek sistem..
    Yapacakları hiç bir önlemin piyasaya faydası olmaz, bu robotlarını sisteme entegre etmeden öne çok defa işi bilenler uyardı faydadan çok zarar ettirir dendi, ancak içerideki işbirlikçileri iş başında kraldan çok kralcı, değişen bişey yok, senden gibi görünür ancak hizmet noktası bellidir.
    özetle atı alan üsküdara geçmiş

2. ne dedisek o .bir ileri iki geri bist 100 leme , sonra şelale olacak dedik

3. Ömrümüzü yediniz ulan şu kagıt ta helal olsun size

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Sana cevap dahi yazmaya değmez.. Herkes kendi işine baksın. Dağdan gelip bağdakini kovmaya da kalkma. Hitabeti öğren. Kimseye sapık filan deme. Bu son olsun saygılı ol saygı gör, yoksa hakkettiğini fazlasıyla alırsın.!!!
    Tabi tabi acemi seni daha cok beklersin .

5. Simdi baslar benim ne kdr malim var biliyormusun 😀😀😀😀 top benim istedigimi oynatirim zannediyor burayida .

Lafa bak dagdan gelmis bagdakini kovuyor ..kim gelmis kimi niye kovsun . Burası topik senn mahallen degil . Neyse ki duzelme var bofa ya sallamamis . Olgunlasmis biraz buda bir gelisme

6.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ne dedisek o .bir ileri iki geri bist 100 leme , sonra şelale olacak dedik
    Sakın o zaman kaybolma emi ben o şelaleyi sana tersten göstertmezsem............

Ah ulen şurada adıyla sanıyla ya da parayla yazılsa o zaman şu yazıların hangi birini burada yazabileceksin çok merak ediyorum.

Nasıl olsa bedava ya salla bol bol salla.

INGRM vardır kesin sende...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Sakinleşin foruma katkı sunan arkadaşlar. Operasyonu büyükler yapıyor. Siz birbirinize sarıyorsunuz. ''Ülkeyi yönetenler gelir dağılımı dengesizliğini oluşturuyor, fakirliği, açlığı oluşturuyor. Bu sıkıntılarla boğuşan insanlar neden-sonuç çözümlemesi yapamadığı için birbirine sarıyor'' durumuna düşmeyelim. Elbette yorumlarında samimi olmayanlara,ortamı alevlendirmeye çalışanları katkı sunan arkadaşlar sınıfından saymıyorum.
    Zaten endeks KKM nedeniyle yapay oluşturuluyordu. Operasyoncular için ortam oluşmuyordu. Savaş bu korku kaynağını oluşturdu. Bunlara gün doğdu. Satışlarda alıcı çıkmayacak ortamda fırtına koparmak kadar kolay bir şey yok.
    Savaşın genişleme riski kaygı oluşturuyor. Büyük ekonomilerdeki sıkıntıda bu konudaki kaygı düzeyini artırıyor. Durumun netleşmesini bekleyeceğiz.
    Şöyle bildim. Böyle bildim komikliğine düşmeye gerek yok. Beklenmeyen bir savaş çıktı. Birileride kullanıyor. Ben yatırımcıyım. Yok endeks şu seviyenin altına düşerse stop loss yaparım falan umursamıyorum. Böyle durumlarda teknik analiz seviyelerini bilerek kırıyorlar.
    Benim için durum şudur: Savaş genişlerse kaybedeceğim. Çerçevesi dar kalırsa düzeltme yapıyor. Bir süre sonra toparlar.
    Sonuçta hisselerimi BOŞALTMIYORUM. Ederinin çok üzerine çıkmış hisselerde değilim. Kısmetten ötesi yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,366
    ASELSAN yabancı oranı 20 Ekim 2023 % 25,70. 19 Ekim 2023 % 25,82.
    Fark % -0,12. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 551/634 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •