Sayfa 56/175 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1394 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar kalan gram altınlarım vardı...onları da bozdum ve onlar ile de cwene aldım...arz fiyatına indiği için bir de bakir olduğu için kendimce uygun görüp aldım...bakalım nasipte ne olacak ?? bir şekilde yine yenilenebilir enerji sektöründen bir hisse almış oldum...böylece fuul hisselere geçtim...umarım seçimlerde sorun çıkmaz.... yoksa yandı keten helva... çok risk aldım...ama bakıyorum da risk almadan da olmuyor...risk =kazanç....gerisi de kısmettir diyorum...
    Cwent güzel şirket keko ben acele edip biraz yukarıdan aldım ,, gesanın ılk zamankı hallerı mevcut !! Tek çekıncem patron ,kalıte ve ürün olarak gesanı aratmaz daha da ıyı bence !! Patron da ıyı nıyetlı olursa güzel ekmek yedırebılir konjektürde müsaade ederse ,arada oraya da uğra cano hep burda yazma bana cwent mı Euro mu deseler cwent derim ,,gesan ın patronları kendını ıspatladı umalımkı Sarvan başkanda aynı yolu izlesın !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Cwent güzel şirket keko ben acele edip biraz yukarıdan aldım ,, gesanın ılk zamankı hallerı mevcut !! Tek çekıncem patron ,kalıte ve ürün olarak gesanı aratmaz daha da ıyı bence !! Patron da ıyı nıyetlı olursa güzel ekmek yedırebılir konjektürde müsaade ederse ,arada oraya da uğra cano hep burda yazma bana cwent mı Euro mu deseler cwent derim ,,gesan ın patronları kendını ıspatladı umalımkı Sarvan başkanda aynı yolu izlesın !!
    Dostum inan europower ve cwent i hiç incelemedim...eserleri nedir bilmiyorum...tamamen duygularıma göre hareket ediyorum ...ilk fırsatta inceleyeyim...artık benim yuvam burası mi cwent mi yoksa gesan formu mu olsun bilemiyorum..

Fuul hisselerdeyim dostum dua edin de seçimlerde bir sıkıntı olmasın...yoksa keko diye biri ortada kalmaz...

3. Sayın keko vbtyz lerin duruyormu?

4.  Alıntı Originally Posted by ati22 Yazıyı Oku
    Sayın keko vbtyz lerin duruyormu?
    Evet duruyor..inadına tutuyorum...

5. Teşekkürler.Siz çıkmayı düşünürseniz ben bir miktar alım yapacağım ondan sordum.😀

6. Sen eskı topraksın keko sana birşey olmaz , kurt borsacısın !!

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Dostum inan europower ve cwent i hiç incelemedim...eserleri nedir bilmiyorum...tamamen duygularıma göre hareket ediyorum ...ilk fırsatta inceleyeyim...artık benim yuvam burası mi cwent mi yoksa gesan formu mu olsun bilemiyorum..

Fuul hisselerdeyim dostum dua edin de seçimlerde bir sıkıntı olmasın...yoksa keko diye biri ortada kalmaz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Cwent mi europwr mu diye kıyas yapınca bende europwr derim 1.nedeni panel üretimi 12 aylık bilançoda yok izahnamede 3 aylıktan itibaren bilançolara yansıyacak fk düşecek 2. nedeni de Patron farkı ve şirketin sicilinin temiz olması.
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Birisi cikti "Ben BOP'un eşbaşkaniyim" dedi, bulaşık tabletinin biri de bu millet emperyalistlerin uzantilarina bu ulkeyi birakmaz diyor.
    Her algıya aldanan yada bu algılarla aldatan lağım farelerinin bilmesi gerekenlerde var,bahçeli dahil ne dediler zamanında güneydoğuyu teröristlere verecek baktılarki hiçte öyle değil içeride adeta kökünü kuruttu,neymiş teröristleri davul zurnayla karşılamadınızmı peki neden?bütün kamuoyu ve siyasi partiler analar ağlamasın diye ayağa kalktılar ne dediler silahlar bırakılsın barış yapılsın ne oldu silah bırakmadılar saldırıya geçtiler çünkü başta abd ve emperyalistler istemedikçe bu çakalllar silah bırakamazlar sonuçta hem kendileri açığa çıkamıyorlar hemde destekleyenler aman erdoğan kazanmasın bütün projelerimiz çöp olur korkusundalar,bunları senin gibi yolunu şaşırmışlar için yazmadım algıya kapılan kardeşlerimiz öğrensin bu gerçekleri.

Sayfa 56/175 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •