Sayfa 57/157 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    evet 2 sene devlet eliyle işletilen ve iflas ettirilen dünyada başka örneği varmı.
    fetoyu yerden yere vuralım ama bu gerçeğide görelim
    hissedarların akibeti ne olacak ciddi bir açıklama bile yok
    Bu mesele ayrı birşey tartışılabilir, fakat arkadaşın gelipte siz ancak ölünce alirsiniz paralarınızı diyerek ortama negatif enerji vermesindeki mantığı anlayamadım, mantığı sizce ne????

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sevgili meteak kardeşim,ben esems den selimtez, merhabalar.iyisindir inşallah... burası Türkiye, kafası olan borsaya bulaşmaz ama ben akillanmadim.eseme ne demeli ,6 yıl önce 4 lerden elimize verdi patron bozuntusu ve ißbirlkci kurumları... bunda da bekleriz,ama durum bunda farklı....ben kısa bir sürede refaha kavuşacağımiza inanıyorum.... Bu ülkede herşey yolunda olsaydı,ne basya ne de diğer hisse mağdurları olurdu.... söylenecek çok şey var, ama burası yeri değil...anlayan anlar artık.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    selim tez hatırladım seni esem den orada çok yazmıştım zamanında alıp satmışlığım var esem de bunda da var asyab da da zamanında ama tabi şimdi yok borsayı bıraktım ben az bir lot vardı oda battı başka bir hisse de gen yatırım gen power holding hisselerinde batırdık 5000 lot çuk şimdi seyirci olduk borsayı tavsiye etmem kimseye kumarhane gibi

aynen selim dediğin gibi aklı olan borsaya bulaşmaz
    sen nasılsın selim tez hala esemde devam mı ediyorsun

Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Bu mesele ayrı birşey tartışılabilir, fakat arkadaşın gelipte siz ancak ölünce alirsiniz paralarınızı diyerek ortama negatif enerji vermesindeki mantığı anlayamadım, mantığı sizce ne????
    güzel ülkemizde adaletin geç tecelli etmesi ve davaların çok uzun süreceğini.
    tasfiye işleminin de seneler alacağını bende düşünmekteyim.önü açık bir süreç olduğu aşikar.
    kanunen bir sürede olmadığına göre insanların karamsar olması doğal değilmi.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sevgili meteak kardeşim,ben esems den selimtez, merhabalar.iyisindir inşallah... burası Türkiye, kafası olan borsaya bulaşmaz ama ben akillanmadim.eseme ne demeli ,6 yıl önce 4 lerden elimize verdi patron bozuntusu ve ißbirlkci kurumları... bunda da bekleriz,ama durum bunda farklı....ben kısa bir sürede refaha kavuşacağımiza inanıyorum.... Bu ülkede herşey yolunda olsaydı,ne basya ne de diğer hisse mağdurları olurdu.... söylenecek çok şey var, ama burası yeri değil...anlayan anlar artık.

batık kardeş birazda suçu kendimizde aramamız gerekmezmi.sizde benim gibi nerde proplemli hisse var ordasınız
    hayırlısı dmsh.asyabank.royal aklımda kalanlar

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    batık kardeş birazda suçu kendimizde aramamız gerekmezmi.sizde benim gibi nerde proplemli hisse var ordasınız
    hayırlısı dmsh.asyabank.royal aklımda kalanlar
    Haklısın kardeşim.ben 21 yıllık borsaciyim,şu anki parayla 1,5 milyona yakın kaybettim...6-7 yıldır , bazı gözaltı hisselerine girdim,kısa sürede büyük kâr beklentisiyle,,,ama şunu anladım, boşuna göz altında degillermiş meğer.elimi verdim, gövde gitti... çok geç anladım... şans da olacak....ve en önemlisi hisseyi ucuzken almak...ben kaçana atlarim hep,o da bana atlar,,, değişmez kural...

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim.ben 21 yıllık borsaciyim,şu anki parayla 1,5 milyona yakın kaybettim...6-7 yıldır , bazı gözaltı hisselerine girdim,kısa sürede büyük kâr beklentisiyle,,,ama şunu anladım, boşuna göz altında degillermiş meğer.elimi verdim, gövde gitti... çok geç anladım... şans da olacak....ve en önemlisi hisseyi ucuzken almak...ben kaçana atlarim hep,o da bana atlar,,, değişmez kural...

tesadüf benimde 21 sene oldu ama çok şükür zayiat parasal açıdan yok ama başka şeylerden kayıp oldu.Allah yardımcımız olsun
    kervanda yoksun herhalde olsan hatırlardım

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    güzel ülkemizde adaletin geç tecelli etmesi ve davaların çok uzun süreceğini.
    tasfiye işleminin de seneler alacağını bende düşünmekteyim.önü açık bir süreç olduğu aşikar.
    kanunen bir sürede olmadığına göre insanların karamsar olması doğal değilmi.
    Hatırladığım imar bankası 2003 te tmsf nın eline geçti sigorta kapsamında olmayan mevduatlar kasada para olmamasına rağmen ödendi. Karşılığı olmayan devlet tahvilleri 2006 da bakanlar kurulu karari ile ödendi.
    Bank asyanın kasasında para olmadığını düşünmüyorum ve buradaki süreç çok farklı bana göre. bizlerde terörün ihale sürecini sabote etmesinden dolayı magduruz.
    Bir cbs ile ya da batik baska bir sirketle kiyaslamak yanlis olur.
    Adam kanunen alacaklı ortada parada yok malda yok sadece isim hakki var şirket sahibi 2 milyonlu borcu 1-1odeyebilirim ancak diyor bu dava tabikide bitmez yıllarca sürer.

8. operasyon yapmışlar

Sayfa 57/157 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •