Sayfa 570/837 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 6689 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar hayırlı haftalar dostlar. İyi bi başlangıç olmadı dileğiyle. B hafta sktör hisseleri hareketli olacağa benziyor.
    fena degiliz bugun...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Olsun artık 4 ay önce de 300 TL idik o kadar kap ihale hiç mi etkisi olmayacak. Yani her hisse aynı cikmamali zaten bizim farkimiz varsa göstersin artik

3. 280 üzeri satışlar hizlandi

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    280 üzeri satışlar hizlandi
    astorun gazını alıyolar şimdide biz yere saglam basıyoruz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Dün twitterda ftse endeksi için bir çok hissede karanlik odada alım yapılacağı miktarlari ile yaziyordu. Gesan icin 1.1 milyon lot yaziyordu. Hatta listenin ilk yayin tarihi 13 martti . Dogrulugundan emin olmadigim icin paylasmadim burada.
    merhabalar nereden takip ediliyor bunlar ortak.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

iyi haftalar bol kazançlar herkese

global en iyi alıcı yabancı alımı diyebilir miyiz bakalım.

2. sırada yatırım finans var arada yabancı takasına virmanlar gidip geliyor..

citi takasına cuma virmanları henüz gelmedi. 14.00 den sonra gelir 2milyon üzeri atarsa süper olur.

Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Gesan ayda maksimum kaç MW kullanır ki panel? Faaliyet raporları gerçekten çok zayıf ve bu bilgileri öğrenemiyoruz. Aslında her faaliyet çeyreğinde kaç MW ges, kaç MW res kuruldu keşke bilebilseydik. Ben aylık ortalama 10-15 MW kullanımı geçebileceğini sanmıyorum. Oda yılda 120-180 MW bandında bir şey yapar. Geriye kalan 800 MW civarında ürün satılmak için üretiliyorsa yüzde 10-15 kar marjı ile bize; 1 MW panel bildiğim kadarıyla 400.000$ civarında. 800 MW 320 milyon$ yapar. %15 net marj yaratsa 50 milyon$ kar peak pv için. (Alfas %25 net marjla çalıştı bu arada fakat biz yinede muhafazakar davranalım) Bunun gesana yansıyacak net kar kısmı 15-20 milyon$ civarında olacaktır. 2022 yılında gesan+%70 europower 38 milyon$ net kar elde etti, oluşacak etkiyi buradan kestirebiliriz. Buradan çıkan ürünler alınıp daha yüksek katma değerli sunjunior a dönüşürse bu rakamın en az 3e katlayacağını düşünüyorum. Böyle olursa yıllık 120-150 milyon$ net kar görmek çok uzak değildir kannımca.

Burada heyecan verici nokta şu, her kazanılan para gelecekte daha büyük yatırımların önünü açacaktır zira başka türlü global hedeflere yürüyemezsin.
    Kesinlikle katılıyorum faaliyet raporları çok zayıf en basit 2022 de şu kadar mw panel yaptık deselerdi. hatta ay ay raporlarını sunsalar çok şık olmaz mı?

açıkçası çok kötü..

Orge mesala zamanınız olunca bakarsınız çok güzel herşeyi yazmışlar.. suwen en basitinden kaç tane fatura kestiğini vs küçük örnekler ama gerçekten güzel raporlar.

not: şirket güzellemesi yapmıyorum sadece faaliyet raporları iyi firmalardan örnek verdim.

Uygun bir zaman şirketi arayıp belirtmek gerekiyor.

8. Bugün 294-96 denemesi gelebilir. Cuma günkü gibi son dakika atağı gelirse zirveye kafa atabiliriz. Bugün o şekil kapatırsak bu hafta güzel geçebilir.

Sayfa 570/837 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •