Sayfa 570/672 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Battal gazi kardeş iyi niyetinden şüphem yok, lakin bu ülke hepimizin ve bu ülkede yanlış işler yönetimsel hatalar gelecekte çocuklarımızın rızkından çalınan ekmekler demek. Yolsuzluğun sağı solu olmaz taaa 25 sene öncesinden örnek verir ken şimdiki dünyadan bir haber olmamak olmaz, peygamberimiz ne demiş devlet malından bir hırka bile aşırsan savaşta ölsen bile şehit sayılmazsın demiş.
    Gelelim iş bankası konusuna bakın işbankasına kızacak biri varsa bu platformda benden başkası olamaz neden derseniz, iş gurubu şirketlerinde bir dönem çalışmış bir vatandaşım, eşimin iş durumuyla ilgili şirkette başka bir fabrikaya aynı statüde tayin talep ettim kabul edilmedi. Ben aynı zamanda chp ilçe yöneticiliği yapmış ve chp genel başkan yardımcısına kadar gidip tayin konumla ilgili yardım istememe rağmen işbankası iştiraki şirket yöneticisi tınlamadı bile, kısaca bunu neden anlattığımı bir düşünün, akp ilçe yönetici olasaydım ve işbankasın da akp yöneticiler olsaydı beni brakın yer değişikliğini çalıştığım kuruma genel müdür yaparlardı.
    Gelelim asıl konumuz olan işgyo ya bakın hepimiz çoluğumuz çocuğumuzun rızkını bu şirkete yatırdık ve güvendik mağlesef ülkenin her alanında olduğu gibi çarpıklık burdada kendini gösteriyor şirket yöneticileri sorumsuz, yatırımcısını önemsemiyor ve şirketin bu seviyelerde olmasından da rahatsız değiller. Şikayet etmediğimiz mecra kalmadı ama sonuç ortada eğer gerçek anlamda spk denen aygıt çalıssa bu şirket yönetimi ve bu hissedeki manipülatif durumlar olmaz ve hisse hak ettiği değere gelir. Kısaca klasik olacak ama aynı gemideyiz yok bir birimizden farkımız biz vatandaşız doğ ru yönetilmeyi hak ediyoruz. saygılar.
    Sayın infernobroker samimi söylüyorum başlangıçta kesinlikle sağ-sol ayrımı yapmamıştım. Sadece yaptığım yatırımın karşılığını alamadığımdan ky psikolojisi ile sitem ediyordum. Ancak bazı arkadaşlar hoş olmayan üsluplarla bir şeyler yazdılar. Çocuk değiliz. Yaş ve akıl çok şükür kemale ermiş durumda. Yazdıkları ve birbirine destek olmalarının sebebi sol görüşlü olmaları. Benide sağ görüşlü olarak gördüklerinden bir takım hoş olmayan yazılar yazdılar. Her ortamı görmüş biri olarak bende bir örnek verdim. O örneği vermemdeki amaç belli. Hırsızlığın sağı ve solu yoktur. Paranın rengi sıcaktır. Bulunca komünizm biter. Evet bende sizin gibi aynı gemide olduğumuzu anlatmaya çalıştım. Fakat karşıma farklı ve alakasız yaklaşımlar geldi. Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Sayın infernobroker samimi söylüyorum başlangıçta kesinlikle sağ-sol ayrımı yapmamıştım. Sadece yaptığım yatırımın karşılığını alamadığımdan ky psikolojisi ile sitem ediyordum. Ancak bazı arkadaşlar hoş olmayan üsluplarla bir şeyler yazdılar. Çocuk değiliz. Yaş ve akıl çok şükür kemale ermiş durumda. Yazdıkları ve birbirine destek olmalarının sebebi sol görüşlü olmaları. Benide sağ görüşlü olarak gördüklerinden bir takım hoş olmayan yazılar yazdılar. Her ortamı görmüş biri olarak bende bir örnek verdim. O örneği vermemdeki amaç belli. Hırsızlığın sağı ve solu yoktur. Paranın rengi sıcaktır. Bulunca komünizm biter. Evet bende sizin gibi aynı gemide olduğumuzu anlatmaya çalıştım. Fakat karşıma farklı ve alakasız yaklaşımlar geldi. Saygılar
    Battal gazi Kardeşim samimiyetinden şüphemiz yok, Sana cevaben yazan arkadaşların aslında sana da söylediği bir şey yok, sadece mevcut yönetimin yanlışlıklarını demokrasinin gereğince dile getirmişler. Aslına bakarsan bende o arkadaşların düşüncelerine tamamıyla katılıyorum, bur da sizin alınmanız gereken durum yok.
    İş bankasında yanlış yok mu? sizinde sitem ettiğiniz gibi tabi ki var, zaten yukarıda belirttim. chp suçu yokmu? bu yanlışta bana sorarsan var, eğer dört tane yönetici atıyorsan oraya gerekli görevleri yerine getireceksin maaş alıp yatmayacaksın, ama sonuçta bunlar yönetimsel hatalar.
    Ülke yönetimindeki hatalar yanlışlar ise cok ciddi sonuçlar doğuruyor ülkenin durumu ortada. Bunları da sağcıyım solcuyum diye taraflı bakmamak lazım bizler yurttaşız çocuklarımıza karşı sorumluluklarımız var.

3. Son olarak şunu da söyleyeyim bu hissede insanlara zulum eden ahlaksız manipülatörler bilsinler ki bu fiyatlarda satacak şahsen benim hissem yok, 7 sene sonra emekli olacağım beklerim zamanım çok, sakın arkadaşlar bu fiyatlardan hissenizi kaptırmayın pd/dd 0.29 hisse satılmaz elbet ederine gelecek, bizlerin hisseleri bu hissede asıl oyuncuların yanında hiç sayılır o nedenle eninde sonun da götürecekler allah sabır versin hepimize.

4.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Battal gazi kardeş iyi niyetinden şüphem yok, lakin bu ülke hepimizin ve bu ülkede yanlış işler yönetimsel hatalar gelecekte çocuklarımızın rızkından çalınan ekmekler demek. Yolsuzluğun sağı solu olmaz taaa 25 sene öncesinden örnek verir ken şimdiki dünyadan bir haber olmamak olmaz, peygamberimiz ne demiş devlet malından bir hırka bile aşırsan savaşta ölsen bile şehit sayılmazsın demiş.
    Gelelim iş bankası konusuna bakın işbankasına kızacak biri varsa bu platformda benden başkası olamaz neden derseniz, iş gurubu şirketlerinde bir dönem çalışmış bir vatandaşım, eşimin iş durumuyla ilgili şirkette başka bir fabrikaya aynı statüde tayin talep ettim kabul edilmedi. Ben aynı zamanda chp ilçe yöneticiliği yapmış ve chp genel başkan yardımcısına kadar gidip tayin konumla ilgili yardım istememe rağmen işbankası iştiraki şirket yöneticisi tınlamadı bile, kısaca bunu neden anlattığımı bir düşünün, akp ilçe yönetici olasaydım ve işbankasın da akp yöneticiler olsaydı beni brakın yer değişikliğini çalıştığım kuruma genel müdür yaparlardı.
    Gelelim asıl konumuz olan işgyo ya bakın hepimiz çoluğumuz çocuğumuzun rızkını bu şirkete yatırdık ve güvendik mağlesef ülkenin her alanında olduğu gibi çarpıklık burdada kendini gösteriyor şirket yöneticileri sorumsuz, yatırımcısını önemsemiyor ve şirketin bu seviyelerde olmasından da rahatsız değiller. Şikayet etmediğimiz mecra kalmadı ama sonuç ortada eğer gerçek anlamda spk denen aygıt çalıssa bu şirket yönetimi ve bu hissedeki manipülatif durumlar olmaz ve hisse hak ettiği değere gelir. Kısaca klasik olacak ama aynı gemideyiz yok bir birimizden farkımız biz vatandaşız doğ ru yönetilmeyi hak ediyoruz. saygılar.
     Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Son olarak şunu da söyleyeyim bu hissede insanlara zulum eden ahlaksız manipülatörler bilsinler ki bu fiyatlarda satacak şahsen benim hissem yok, 7 sene sonra emekli olacağım beklerim zamanım çok, sakın arkadaşlar bu fiyatlardan hissenizi kaptırmayın pd/dd 0.29 hisse satılmaz elbet ederine gelecek, bizlerin hisseleri bu hissede asıl oyuncuların yanında hiç sayılır o nedenle eninde sonun da götürecekler allah sabır versin hepimize.
    Aynı düşünüyorum.
    Temmuz 2016'dan beri çok üzdü çok gerdi. Her sene bir sene önceki fiyatı arar olduk. İnşallah seneye bu yılı aramayız.

5. Selamünaleyküm

6. Çakıldı onun bunun çocuğu

7. 22. Şubat 2018 de kar payı dağıtımını açıklamış. Bu hf güzel geçer inş.

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. temettü açıklaması fiyatı yükseltirmi acaba tşk...

Sayfa 570/672 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •