Sayfa 571/1001 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Arap sermayesi derken kapital mi yoksa insanlarımı bilemem. Bu sabah devlet hastanesinde sıra beklerken kulağıma pek Türkçe sesler gelmedi. Sürekli çözemediğim değişik ( muhtemelen arapça ve kürtçe ) sesler duydum. Bu kadar çok arap geldi ise ya fakirleri gelmiş ya da paralarını memebank ta saklıyorlar.

Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Arap sermayesi derken kapital mi yoksa insanlarımı bilemem. Bu sabah devlet hastanesinde sıra beklerken kulağıma pek Türkçe sesler gelmedi. Sürekli çözemediğim değişik ( muhtemelen arapça ve kürtçe ) sesler duydum. Bu kadar çok arap geldi ise ya fakirleri gelmiş ya da paralarını memebank ta saklıyorlar.
    valla çok fark etmiyor
    2-3 gün önce güven hastanesine ondan bir gün öncede memoriale gittim
    yalan yok her yer arap kaynıyor ama bunlar zenginleri kapıya mercedesle geliyorlar arabayı valeye bırakıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. dolar vadeli de hergün 20 pips + makas yapanlar bugün 30 pips - makasa geçtiler.
    kandırık mı yoksa TDi ile aşağı verecekleri anlamı mı çıkar fikri olan ?

4. benim beklentim merkez bankası -50 puan indirim yapıp piyasa nasıl tepki verecek ona bakacak çok sert hareketler olursa tutar +0,25 yapar bu tv yorumcuları arttırır deyip duruyor tersten okumak lazım yükseltecek diyorsa bilinki düşürecek diye algılamak lazım

Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    benim beklentim merkez bankası -50 puan indirim yapıp piyasa nasıl tepki verecek ona bakacak çok sert hareketler olursa tutar 0,25 yada en fazla 0,50 yapar bu tv yorumcuları arttırır deyip duruyor tersten okumak lazım yükseltecek diyorsa bilinki düşürecek diye algılamak lazım
    O kadar da değil, hadi sabit tutar dersek belki o bile olmaz görüşündeyim. 13 -13.5 arası bir yerler olacak gibi gözüküyor. Aslında yukarıda limiti 14 gibi bir yerlere getirse Tl nin güçlenmesine daha fazla katı yapar lakin Tl nin güçlenmesini kimsenin çok fazla istediğini sanmıyorum.

6. TCMB'nin bugünkü 1,25 milyar dolarlık TL depo karşılığı döviz depo ihalesine gelen talep limitin üzerinde,1,40 milyar dolar oldu.

Kısa vade de önemli gösterge.
    Bİr diğer önemli görünümde vadesi ve vadeli yabancı para artışı halen biriktirmeye devam ediyorlar. Arz da sıkıntı yok...

Ve her şeyden önemlisi teknik. Ana düzeltme tamamlanmamış olabilir....
    Dolares te dikkatli olmak gerek. Benim sistemim tamamen alıp yatarımdan çok kademeli alış ve satışlar. VE Stop loss u da kullanabilmek. Bunlar her zaman seçenekleri arttırır.

7. Ne sıkıştın be arkadaş

240 Min

8. merkez bankası özel toplantılarla baĞzı kesimlere önceden haber veriyormuş. kaynak aşağıda inanıp inanmamak size kalmış

http://www.paraanaliz.com/2017/ekono...clamasi-19179/
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 571/1001 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •