Sayfa 571/650 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu karaktersiz kağıttan para kazanan oldumu hiç.Ben ne yatıysam para kazanamadım.Alttan aldık olmadı,üstten aldık olmadı demekki kısmet olmayınca olmuyor.Lakin kağıt yapıcısı tam süzme buna eminim.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

2. Garibanin iki kuruşunu almak için bu kadar fırıldaklik yapmak karaktersizliktir. Enfes bilanço açıkla ertesi gün tavandan millete mal kilitle. Bu nedir? Kahpelik. Yatırımcı ilişkilerini ariyorum alakasız tipler bakiyor beyfendiler izinde... Mail atıyorsun dönüş yok. Allah belasıni versin oyun kuranlarin

3. Patron 27-29 arasından satmış... Demek ki adamlara göre 27 bile çok. Allah bildiği gibi yapsın.

4. bu kagidi niye halka arz ettim diye pişman oldu heralde..130 fiyat olmasi lazim..1 lot bile disari satmaz. ama kendi alislarina nereye ne yapar bilinmez..27.30 a karanlik oda da 320 bin tek islem var..tesadüf iş geçerken bakmış 320 bin var alim.demis bari..yabanci dönerse borsaya..ki bugün dönmeye baslamis..bunun da hazir satici var. cizer alirlar..
    simdi ne olur patron biliyo..uzaktan bakmak en hayirlisi..ama bu kagidi bu fiyatlarda satacaklarini sanmiyorum

bir dümen cevirecekler..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

5. bu kadar sig bir tahtada ki bu patron satisi haberiyle anca kendilerine..satarlar..sonra yatirimci şikayet eder..bir dunya ceza alirlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Bu karaktersiz kağıttan para kazanan oldumu hiç.Ben ne yatıysam para kazanamadım.Alttan aldık olmadı,üstten aldık olmadı demekki kısmet olmayınca olmuyor.Lakin kağıt yapıcısı tam süzme buna eminim.
    Dürüst davranış. Tebrik ederim...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    bu kagidi niye halka arz ettim diye pişman oldu heralde..130 fiyat olmasi lazim..1 lot bile disari satmaz. ama kendi alislarina nereye ne yapar bilinmez..27.30 a karanlik oda da 320 bin tek islem var..tesadüf iş geçerken bakmış 320 bin var alim.demis bari..yabanci dönerse borsaya..ki bugün dönmeye baslamis..bunun da hazir satici var. cizer alirlar..
    simdi ne olur patron biliyo..uzaktan bakmak en hayirlisi..ama bu kagidi bu fiyatlarda satacaklarini sanmiyorum

bir dümen cevirecekler..

31 den elimize verdiler. Daha 27 kırılırsa 23 ve altı mümkün. Çok adice kahpece davranış. Sığ hareketle +3 yap ordan 600 bin lot boşalt. 6 milyon satacak... Vay vay... 27 kirarsa 24-23 civarı ek alım yerim benim de. Ama çok çok adice işlem yaptı patron

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    31 den elimize verdiler. Daha 27 kırılırsa 23 ve altı mümkün. Çok adice kahpece davranış. Sığ hareketle +3 yap ordan 600 bin lot boşalt. 6 milyon satacak... Vay vay... 27 kirarsa 24-23 civarı ek alım yerim benim de. Ama çok çok adice işlem yaptı patron
    5.500.000 kaldi...senin bukadar kagidin.olsa bu fiyatan satarmisin..son gelen kâra göre..

Sayfa 571/650 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •