Sayfa 575/639 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Bişi soracağım bunların ellerindeki lot ne olacak onu merak ediyorum kavuncu yada bilen arkadaşlar yazabilir mi

2.  Alıntı Originally Posted by adem0403 Yazıyı Oku
    şirketi arayan yok mu hiç nedir ne değildir taban olur o zman bugün desene 2 kademe kalmış zaten risk alıp girilir mi burdan acaba
    borsa risk gözaltı hepden risk 29 bin lotla 22 ye uzlaşıyo 22 de fazladan 111 bin alıcı var

3. 0.45 den sattığım hissedir bu lanet olası. Hala alan yada bizim tayfadan kalan var mı bilemiyorum ama Kavuncu kardeş var herhalde. bu karaktersizlerin yatacağı yok. kene gibi ky nin kanını emdiler. her kademeden mal verdiler şu hale bak. şimdide krediyi ödeyemiyormuş. Neden iflas etmeyip hala yeni kurbanlar peşindesin acaba. Allahtan korkuları yok bu hainlerin.

4. madem iflasını verecek neden daha önceki kuponları ödediler yada ne değişti de şimdiki kuponu ödemiyorlar kesinlikle işin içinde bir sey var

5. çünkü birer birer iş yaptığı anlaşma yaptığı şirketler iş antlaşmalarını bitirdiler. geçen haftada marmara birlik ve yayla grubu fes etti. Gelir kaynaklarını birer birer kesiliyor. Baştakiler zaten ahmak. Milletvekilide birşey yapmadı yıllardır. biz ona güvendik biraz defalarca yazdık ama hiç bir tepkisi yada etkisi olmadı maalesef.

6. İnşaat işi olacak diyorlardı yalan oldu galiba hiç kimsenin bildiği bir sey yok galiba son uzlaşma kaç acaba

7. Bizim ömrümüzü yediler. Ne umudumuz kaldı sizin sayenizde nede küçük hayallerimize koşmamıza dermanımız. Yazacak hiçbir şey kalmadı. Sabırla ya batışını yada içine düştüğümüz durumdan kurtulmamızı bekleyeceğiz.

Mevcut durumda Hayatımın en kara tecrübesisin

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    Borsada ara vermek için en iyi zaman, kazandığın zamandır.

8. Ticaret sicil gazetesinden öğrenebildiğimiz kadar bilgi alabiliyoruz, Doruk Dağıtım Esenyurt Şubeyi de kapatmış, D grubu imza sahibi de azledilmiş.

Sayfa 575/639 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •