Sayfa 587/717 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    SPK depo şartı getirdi. yani alınan hisseler T+2 takas günü gelmeden satış yapılamıyor. Bu karar Algolar (robotlar), kendi hesabına gün boyu al-sat yapan aracı kurumlar ve Günlükçüler için çok kötü oldu, onlar depo şartı yüzüüden işlem yapamıyorlar. İşlem hacmi kurudu, normalde olması gereken işlem hacminin 4 te 1 i oluştu. . Bu durum bir gerçeği su yüzüne çıkardı. Demek ki BİST'teki işlem hacminin 4 te 3 ünü (%75 ini) bu grup (robotlar, kendi hesabına gün boyu al-sat yapan aracı kurumlar ve Günlükçüler) yapıyormuş. ((((Alıntıdır.)))))
    Bizde 4-5 senedir bekliyoruz yükselecek zararlarımızı kurtaracağız diye vay vaylar olsun bizi nasıl bir dönme dolabın hırsızlık çarkının dişlilerinin arasına girmişiz kaptırmışız kendimizi Allah kurtarsın inşallah....

2. Alıntıdır..Bir başka ekonomi ve borsa sitesinden yatırımcıların haklı yorumları ..
    .................................................. .................................................. .........
    ERDAL BUCAK07 Şubat 2023 12:48
    bu zor günlerde artmasa bile bu kadar düşmemesi gereken borsa hala gümbür gümbür düşüyor. resmen alçaklık, deprem bölgesinde mağdur olan bir sürü küçük yatırımcı var şimdi hepten moralleri bozulacak.

Cevap Yaz
    0%0%KatılmıyorumKatılıyorum
    Yorum07 Şubat 2023 12:46
    Moralim o kadar bozuk ki çaresizliğin verdiği hiç bir şey yapamama duygusu beni kahrediyor. Borsa vicdanı olmayanların olsun. Yeter ki daha fazla can kaybımız olmasın. Rabbim toprağın altında çaresizce bekleyen insanlara tez zamanda yardım ulaştırsın. Daha fazla can kaybı olmadan hepsini sevdiklerine ailelerine kavuştursun.

Cevap Yaz
    100%0%KatılmıyorumKatılıyorum
    Yorum07 Şubat 2023 12:41
    Ne yapalım? Devre kesici uyguladılar, şirketler hisselerine sahip çıkmadı diye ödül mü verelim? Pazartesi sabahı borsada tüm işlemleri afet gerekçesi ile durduramaları gerekmez miydi?85 milyon tek yürek. İnsanlar çaresizce evlatlarım diye yardım çığlığı atarken siz daha piyasayı koruyamıyorsunuz. Daha ne yapmalıyız bilemiyorum. Sizin ve borsa şirketlerinin asıl önceliği,Türk milletinin yatırımcının sermayesini korumak değil mi? 10 il felaketi yaşıyor ve tüm duamız o canların hızla kurtulabilmesi için. Para sizin sayenizde şimdilik kaybedilse dahi Allah'ın izniyle tekrar kazanılabilir. Ama bu yapılanlar unutulur mu bilemiyorum. Hatalarınızı millete sakın yüklemeyin. Sorumluluk sizin ve şirketlerin.İnsanlar 1 Ocaktan beri düşüşleri sorgulayıp duruyor.Soyguncu ,hırsız,vurguncu şaibelerin,hilelerin zalim iş insancığı Mücahit Ören ve avaneleri inşallah bir baba yiğit çıkarda tüm mal varlığına ve bahçendeki darılarınıza el koyar hepsini biçer saman balyasına çevirir..

Cevap Yaz
    100%0%KatılmıyorumKatılıyorum

Aynen bu çığlıklara katılıyorum..ytd..

Küçük tasarruf sahibi, işçi memur öğretmen gibi insanların artı paraları ne yazıkki borsaya kanalize oldu. Deprem bölgesinde sağ ve yaralı kalanlar ne yapacak, yaşamak için hisse senedi satacak. Bunu fırsat bilen kansızlar düşükten mal topluyor... İnsanlığınız batsın.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2008 yılıydı yanılmıyorsam kuzey Irak'a kara harekatı gündemdeydi.
    Borsacıyız ya krizi fırsata çevirmeliydik, aselsan bu gibi durumlar için prim potansiyeli olan hisse...
    Piyasalarda bu riski satıyor ve endeks salınıyor aselsan da bu durumdan payına düşeni alıyordu. Hisse düştükçe ben kredi dahi alımlara devam ediyorken bir yandanda bu harekat biran önce olsa diye sabırsızlanıyordum...
    Para kazanacaz ya... birilerinin acısı benim kazancım olacaktı.
    İnsanlığımdan utandım... para hırsından savaş çıkmasını istiyordum. Az bir ihtimal olsa bile masum bir insan ölecek ve ben kazanacaktım.
    Bu hatamdan dönüp, önce rabbimden sonra kendimden özür diledim.

Sağlıksal en ufak bir tökezleme de tüm dünya menfaatleri eksi değerdeyken aldatanlar hangi kafayı taşır bilemedim.

5.  Alıntı Originally Posted by atik Yazıyı Oku
    2008 yılıydı yanılmıyorsam kuzey ırak'a kara harekatı gündemdeydi.
    Borsacıyız ya krizi fırsata çevirmeliydik, aselsan bu gibi durumlar için prim potansiyeli olan hisse...
    Piyasalarda bu riski satıyor ve endeks salınıyor aselsan da bu durumdan payına düşeni alıyordu. Hisse düştükçe ben kredi dahi alımlara devam ediyorken bir yandanda bu harekat biran önce olsa diye sabırsızlanıyordum...
    Para kazanacaz ya... Birilerinin acısı benim kazancım olacaktı.
    Insanlığımdan utandım... Para hırsından savaş çıkmasını istiyordum. Az bir ihtimal olsa bile masum bir insan ölecek ve ben kazanacaktım.
    Bu hatamdan dönüp, önce rabbimden sonra kendimden özür diledim.

Sağlıksal en ufak bir tökezleme de tüm dünya menfaatleri eksi değerdeyken aldatanlar hangi kafayı taşır bilemedim.

tüm dünya borsa alemi için.....baş ucu bilgisi.......!!!!!!!!!

Teşekkürler.....tebrikler ortak......!!!!!!!!!!!!!!

6. bir aydır ha bira düşüyor

7. Düşmüş olduğumuz Süt oğlan mücahit ören'in içleri boşaltılmış,soyulmuş , talan edilip,yağmalanmış çalınan paralar amerikan bankalarına yatırılmış İhlas holding,iştirak şirketleri bataklığında tam 6 yıldır cebelleşiyorum yani ben günlükçü,kısa vadeci yatırımcı değilim istesem de beceremem geçmişe doğru 23 -30 yılı sorguluyorum ..Varsın o zalim iblis kıyameti mahşeri yaşadığımız bu günlerde elini vicdanı varsa şayet oraya koysun ve kendini sorgulasın tabii ki onu koruyup kollayan,destek verenler,bizim başımızı ona tutanlarda vicdanlarını,insanlıklarını sorgulasınlar...

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    tüm dünya borsa alemi için.....baş ucu bilgisi.......!!!!!!!!!

Teşekkürler.....tebrikler ortak......!!!!!!!!!!!!!!

Kibarlık ediyorsun. Ayrıca konuya hassasiyetinden dolayı bende tebrik ve teşekkür ederim.
    İnşallah bu afet bize insanlığın tek millet olduğu bilincine vardırıp tüm kategorilerin( bayrak, din, millet) kalkmasına vesile olur.

Sayfa 587/717 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •