Sayfa 59/278 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 465 - 472 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Şunu NET, GÖZE SOKARCASINA; herhangi bir virmanla farklı kuruluşları kullanmadan DİMDİREK yaptılar. DİREK KY nın kanını emdiler. Nasıl bir anlayış bunu savunabilir? Nasıl bir denetim mekanizması normal karşılayabilir? Küçük yatırımcı nasıl sabırlı kalabilir? Sebeb olanın da, denetlemeyenin de , patronun da savunanın da alayının; aq.

Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

217 218
    100b 37b
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

3. Meksa en iyi alıcı gene bugün , açıkta ise bir haftalık 1 milyona yakın malla tavana yürüyebiliriz.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

tavan zor iş..

214 215
    32b 22b
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Meksa en iyi alıcı gene bugün , açıkta ise bir haftalık 1 milyona yakın malla tavana yürüyebiliriz.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Tavana derimod gider ,,deras tabana yakın gider

6. derimod buna, bak ben nerelere gidiyorum sen nereye gidiyorsun diyor .aramızda dağlar kadar fark var diyor.ytd

7. takasta global 1. sıraya yukseldı.

8.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    derimod buna, bak ben nerelere gidiyorum sen nereye gidiyorsun diyor .aramızda dağlar kadar fark var diyor.ytd
    Fark açıldıkça açılıyor deras aşağıya derimod yukarıya

Sayfa 59/278 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •