Sayfa 59/341 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. İsin ****lik yani cikarken milyon lotlarla cikiyo, duserken yuzerbinlik lotlarla dusuyor, bu hafta 71-72 kadar bir iki milyon lotla duser, bak gorursunuz.

2. Alf hoca bayadir beraber bu hisseyi bekliyoruz olumlu olumsuz baya yazismalarimiz oldu mademki bozuyosun insan bir haber verir bende bozardim o fiyatlardan simdi bu o fiyatlari bidaha hayatta bulamaz iyicede duser dusuyo zaten yine kurtulamadim

3. Tek yapa bildigim 80 den bir miktarini bozarak nakite gectim, yine 65-71 araligina gelirse ordan almak, ortalama dusurmekten baska care yok, 10 kurus daha ciksa zararsiz kacacaktim, nasip olmadi, yine 6 ay daha bekleyecez anlasilan,

4.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Alf hoca bayadir beraber bu hisseyi bekliyoruz olumlu olumsuz baya yazismalarimiz oldu mademki bozuyosun insan bir haber verir bende bozardim o fiyatlardan simdi bu o fiyatlari bidaha hayatta bulamaz iyicede duser dusuyo zaten yine kurtulamadim
    sattığım bilgisini verdiğimde hisse 1.04tl civarıydı
    olağan dışı hacim ve grafik aşağı veriyordu bende sattım.
    size doğrudan alın veya satın diyemem
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5. Cikmasi icin artik hicbir sebebi kalmadi ben dort senedir bu alyagdayin olmadi bir turlu hedefe ulasamadi bu haberler baska hisseye gelseydi uc dort kat yukselirdi ama bu olmadi olmazda cikmayan candanda ümit kesilmez derler ben ALLAHIMA tum kalbimle inaniyorum cocuklarimin rizkini onlardan alip cocuklarima geri vereceyine hergun dua ediyorum cunku cocuklarimin geleceyi icin o para bana lazim kendim icin birsey istemiyorum kurtulursam ALLAHIN izniyle boyle seylere birdaha bulasmiycam sizlerde dua edin dua her kapiyi acar

Amin inşallah Zuval kardeşim .
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Gene satış yıyor

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kars satmaya devam...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 59/341 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •