Sayfa 592/1030 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR;[B
    [/B]2697455]Cumhurbaşkanlığı Sarayı, günde 1.8 milyondan fazla para harcadı.
    https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...-yillik-gider/
    Ne kadar şatafat o kadar itibar. anlayışları bu. almanya köln şehrine gittiğinde almanlar Rte nin koruma konvoyunu görünce şaşkınlık içinde kalmış bu kim diye. itibarımız artıyor koruma ordusu ile gezince. ejderha içeceği içince. sanatçıları saraya çağırıp fasıl yapınca. dünya kıskanıyor dünya liderimizi.

Reis noldu bizim bedava keklerimiz. kek yiyip çay içip millet bahçelerinde ailece yuvarlanacaktık. bak kaç ay geçti. olmaz böyle .

devlet bu fırsatı kaçırmamalı
    fırınlara müsade vermeli birleşmeleri için.
    yoksa fırınları iptal etmeli.
    ihale usulü her ile ekmek fabrikası kurulmalı.
    arsa ve kurulum teşviği verilebilir.
    bu kadar verimsiz fırıncılığa son verilmeli.
    ekmek hiç bir kimsenin insafına terk edilemez.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    24 temmuz'da da benzer bir tutum izlemişti. Faiz arttırmamıştı. Halbuki 100-150 puanlık bir önden yükleme yapsaydı o meşur 625 bazpuanlık faiz artışını yapmak zorunda kalmayabilirdi veya çok daha az bir faiz yeterli gelebilridi. 100-150 baz puanlık ufak bir ütülemeyi yapmaktan imtina edip daha sonra kepçeyle geri vermek te var.
    Ufak bir artış yapılsa zaten kredi faizleri aşırı derecede etkilenmez, ama sinyal etkisi ile sağlam bir duruş sergiler. Zira Kasım ve Aralık ayına kadar bu denklemde negatif faiz vermeye başlayacak. Bu da kendisini bir bakıma *yine* korumasız bırakması demek.
    Merkez bankasının korumasız kaldığında sonuçlarının ne olduğunu bizzat yaşayarak gördük.
    Bence daha bir şey görmedik. Dışarısı da şöyle güzel bir karışsın o zaman göreceğiz, olur olmaz bir şey diyemiyorum elbette.
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    devlet bu fırsatı kaçırmamalı
    fırınlara müsade vermeli birleşmeleri için.
    yoksa fırınları iptal etmeli.
    ihale usulü her ile ekmek fabrikası kurulmalı.
    arsa ve kurulum teşviği verilebilir.
    bu kadar verimsiz fırıncılığa son verilmeli.
    ekmek hiç bir kimsenin insafına terk edilemez.
    Altı okun milliyetçilik geri geldi devletcilik de gelsin. Cumhuriyetçilik halkçılık zaten cepte. Geriye kalanlar da mecbur gelecek yaşarsak göreceğiz coğrafya kaderdir o ilkeleri koyanlar da keyfine koymamış 3 kıtada savaşmış koca imparatorluk kaybetmişler.

Gavurla bizim en büyük farkımız gavur ders alıyor tarihten biz almıyoruz malesef tekrar tekrar aynı şeyleri yapıyoruz.

4. Herkese bol kazançlar bugün anadolubankla görüştüm 1 yıldan uzun vadeli bağlarsak oranı yüksek verebiliriz dedi ayrıca vergi de ödemezsiniz dedi.Sizlerin düşüncesi nedir?En az kaç istemeliyim.Şimdiden teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar bugün anadolubankla görüştüm 1 yıldan uzun vadeli bağlarsak oranı yüksek verebiliriz dedi ayrıca vergi de ödemezsiniz dedi.Sizlerin düşüncesi nedir?En az kaç istemeliyim.Şimdiden teşekkürler.
    enflasyon 30 a dayanmış, 1 yıl mevduat bağlanmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar bugün anadolubankla görüştüm 1 yıldan uzun vadeli bağlarsak oranı yüksek verebiliriz dedi ayrıca vergi de ödemezsiniz dedi.Sizlerin düşüncesi nedir?En az kaç istemeliyim.Şimdiden teşekkürler.
    Miktar Nedir.?

7. denizbank hoşgeldini 24 ten 25 e çıkarmış yazıldı mı bilmiyorum.ekleyelim.

8. Bugün bizzat Odea ve ICBC Şubelerine gittim. Her ikisi de 200 - 500 arasına %26 oran verdi 32 - 60 gün arası.

Sayfa 592/1030 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •