Sayfa 592/814 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Bu olaylardan sonra tahsisli yapabilirmi yapmaya kalksalar kabul ederler mi
    bunlar sadece tahmin.. nakit para ile yapilcak bir başvuruyu spk red etmez .. ama yapılırmı asıl soru bu

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Güzel tahmin inşallah bekleyip göreceğiz bir süresi varmı ki başvurunun

3. Hala sistemi anlamamışsınız sizin hisselerin parasını bakiye olarak bu çok artan flap beyaz gibi hisselere karşılık verdiler yani sizin hisse borsaya bir daha geri dönmesi imkansız gibi Sistem böyle çalışıyor senelerce burada yazanlar var bakın Çbs prıntaş a 6 sene olmuş borsadan atıldığı en son açıkladığı bilançoda artı öz sermayesi vardı karı bile vardı ama borsaya alındı mı hisseleri alınmadı çünkü bakiyeleri başka hisselere aktarıldığı için geri dönemez Kumarhane de hep masa sahibi kazanır size önden 2 5 verir ama sonunda hepsini geri almasını bilir bu işin mantığı budur Flap 10 kat artmış Beyaz 50 kat artmış nereden buldular bu paraları da orada hisse alıp satanlara ödediler açık verdiler işte bu açığı Esem Transturk daha başka hisselerde gelir yakında anca kapatırlar yoksa borsa merkez bankası değil para basamaz anladınız mı olayı

İdaa gibi idaa da size kazandığınız da başkalarının paraları veriliyor bu işte böyle dönüyor Borsada aynı

Ticaret te aynıdır başkalarının paraları ile döner para kesildiği an musluk kesildiği an o işte biter bir kılıf bulunur yok battı yok ödeyemedi falan filan

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Hala sistemi anlamamışsınız sizin hisselerin parasını bakiye olarak bu çok artan flap beyaz gibi hisselere karşılık verdiler yani sizin hisse borsaya bir daha geri dönmesi imkansız gibi Sistem böyle çalışıyor senelerce burada yazanlar var bakın Çbs prıntaş a 6 sene olmuş borsadan atıldığı en son açıkladığı bilançoda artı öz sermayesi vardı karı bile vardı ama borsaya alındı mı hisseleri alınmadı çünkü bakiyeleri başka hisselere aktarıldığı için geri dönemez Kumarhane de hep masa sahibi kazanır size önden 2 5 verir ama sonunda hepsini geri almasını bilir bu işin mantığı budur Flap 10 kat artmış Beyaz 50 kat artmış nereden buldular bu paraları da orada hisse alıp satanlara ödediler açık verdiler işte bu açığı Esem Transturk daha başka hisselerde gelir yakında anca kapatırlar yoksa borsa merkez bankası değil para basamaz anladınız mı olayı

İdaa gibi idaa da size kazandığınız da başkalarının paraları veriliyor bu işte böyle dönüyor Borsada aynı

Ticaret te aynıdır başkalarının paraları ile döner para kesildiği an musluk kesildiği an o işte biter bir kılıf bulunur yok battı yok ödeyemedi falan filan

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Senin sistemi ben anlayamadim zamaninda ihlas ev de kot dışıydı nasıl döndü ya da senin sisteme göre yeni arzlari nasıl açıklayacaksın her hisse kendi içinde takasa göre çalışır borsa istanbulun bir kapasitesi yoktur.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. yarın markanın genel kurulu var
    1 lot alan isteyen katılır ..

6. Selocan 12 milyon işlem diyorsun da kim aldı bunu ? Ben almadim kemik ky kadronun aldiginida sanmıyorum. Yeni ky aldıysa ona bir sözüm yok takaslar yalan Söylemez bu gerçek o zaman su soru akla geliyor o kadarcik kar için Mine tozlu kendine kızına küfür ettirir mı bunların mı kıymetli. Çok ucuza verdiler senin dediğin gibiyse

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Selocan 12 milyon işlem diyorsun da kim aldı bunu ? Ben almadim kemik ky kadronun aldiginida sanmıyorum. Yeni ky aldıysa ona bir sözüm yok takaslar yalan Söylemez bu gerçek o zaman su soru akla geliyor o kadarcik kar için Mine tozlu kendine kızına küfür ettirir mı bunların mı kıymetli. Çok ucuza verdiler senin dediğin gibiyse

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sadece bir fikir yürütüm ben .. kesin öyledir deme imkanımız zaten yok .. zaten pek fark etmez öyle veya böyle olması .. sonuç belli .
    .tahsilli yaparsa kurtulur ama pek fazla ümid vermiyor aylarlardır 2 3 4 5 milyonluk bile tahsilli yapmayan veya yapacak gücü olmayan insanların şimdi tahsilli yapmaları ihtimallini zayıf görüyorum ..

8. twitterda görmüştüm Haziran ayında ana pazara geçiş için başvuru yapacaz diyordu. Ancak bu zamandan sonra pek mümkün görünmüyor. Bence bilgisi yok. Kurumun karar alması kafadan yaklaşık 3 ay. hadi bugün sermaye artırımı kararı aldı. hesaplayın. Haziran olmasının nedeni 3 ve 9 kabul olmuyor. denetim yapılmadığı için. yani anapazara geçme olayı mart 2019 en erken.
    işlerin nasıl yürüdüğünüde iyi bilirim. onu da belirteyim. Semaye artırımı yapmayı istediler önceki haliyle izin alamadılar. Onu geçirebilselerdi aslında herkes memnun olacaktı. bizler onlar. onlar adına çok karlı olacaktı ama şimdi nakit koymak çıkarlarına uymayabilir. çünkü O zaman zarar ederler. Asıl soru sizinde beklediğiniz gibi para konacakmı konmayacakmı.
    Ama bayan hala iddialı konuşuyor. bence bekleyip görmek lazım. çalışmalarımız bitmek üzere diyordu geçen gün. şimdi zararı göze alıp artırımı yapacakmı bu mesele. Bu arada 3 aylık bilanço özsermayesi bence artı gelecek.kapanmasaydıda öyle olacaktı. Zaten -150 bin seviyelerinde görüşte olumlu yanlış görmediysem. Neyse olumlu düşünelim...
    Son düzenleme : Trademr; 25-04-2018 saat: 14:06.

Sayfa 592/814 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •