Sayfa 592/601 ÝlkÝlk ... 92492542582590591592593594 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 4,729 - 4,736 arasý.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Þ.

1. Pinar hanim yoksa ben de yokum dedim ve hisselerimi sattim

Saka bir yana, iki sene iki aydir adeta nefes almadan ve kimildamadan tutmus oldugum senetlerimin tamamini bugun elden cikarttim. Hem hissede momentumun kaybolmasi, hemde halka arzlara katilmak istedigimden bu satisi gerceklestirdim. Bu aciklamayi iki yildan fazladir forumdasligimi yapan sizlere etik olarak bir borc olarak bildigimden oturu yapiyorum.

Aksende yeni yatirimlari takip ediyor olacagim.
    Yeni yatirim haberleri gelirse (+1000 MW) tekrar gelirim. O zamana kadar halka arzlarla sansimi deneyecegim, belki de 2 senedir ezbeledigim tahtada artik trade de denerim.

Aksen’e ve yonetim kuruluna sahsima ufak bir servet kazandirdigindan dolayi sonsuz tesekkurler.

Borsaci olmayin yatirimci olun diyen ve bu senedin buralara gelecegini on goren Tuncay Tursucu hocamiza ve ilk olarak bu firma ile tanismama vesile olan Suphecikimse hocamiza tesekkurler.

2. Kongo ile alakali KAP geldi, hayirli olsun

3. Hissenin tadý kaçtý.

4. 4. çeyrekte antalya neredeyse hiç çalýþmadý ,aðýr bir bakýmý vardý. muhtemelen bilançosu iyi gelmeyecek diye piyasa satýyor. katalizör olabilecek bir haberde olmayýnca hisse resmen süründürüyor. bilançolardan sonra belki toparlayabilir..

5. https://kig.pl/turcja-spotkanie-bizn...5-26-stycznia/

Polonya’ya cikarma yapiyoruz, hadi hayirlisi

6.  Alýntý Originally Posted by metallurgist Yazýyý Oku
    https://kig.pl/turcja-spotkanie-bizn...5-26-stycznia/

Polonya’ya cikarma yapiyoruz, hadi hayirlisi
    Bu habere nasýl tepki gelmez anlamak mümkün deðil. Yeni yatýrýmlar, temettü verme alýþkanlýðý edinmeye çalýþmasý hisse için güzel katalizörler.

7. YEOTEK Polonyada sirket satin almis operasyonlar icin. Aksen nin ozbekistandaki santrallerinin birinin islerini Yeotek yapmisti.

Ustteki polonya cikarmasi haberi uzerine, yeotekin de polonyada sirket almasi aklima acaba yaklasmakta olan bir sey mi var sorusunu getirdi. Yakinda cikar kokusu.

Sayfa 592/601 ÝlkÝlk ... 92492542582590591592593594 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •