Sayfa 594/807 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 6449 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. net yabancı para pozisyonu 197 mil tl den 319 mil tl artış sağlamış.
    özsermaye 950 mil. dan 1.21 milyar olmuş.
    uzun vade borç azalırken kısada artış olmuş
    stoklar artmış, ticarı alacaklar artmış, duran varlıklar artmış, nakit ve benzeri artmış...

ilk çeyrek karını yakalayamaış ancak bilanço kalemleri güzelleşmiş...

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    net yabancı para pozisyonu 197 mil tl den 319 mil tl artış sağlamış.
    özsermaye 950 mil. dan 1.21 milyar olmuş.
    uzun vade borç azalırken kısada artış olmuş
    stoklar artmış, ticarı alacaklar artmış, duran varlıklar artmış, nakit ve benzeri artmış...

ilk çeyrek karını yakalayamaış ancak bilanço kalemleri güzelleşmiş...
    Tüm bu olumlu tabloya rağmen bugün hissede %3 lük bir düşüş var.Ali Cengiz abimizi nerede görsem tanırım.O yüzden bugün ben de aranıza katıldım.

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Tüm bu olumlu tabloya rağmen bugün hissede %3 lük bir düşüş var.Ali Cengiz abimizi nerede görsem tanırım.O yüzden bugün ben de aranıza katıldım.
    sen misin katılan ddediler hemen zarara girdik.Bir olumsuzluk mu var bilen var mı? Temeli sağlam bilançosu iyi ama neden bu kadar zayıf.

4. Ali Cengiz böyle oluyor işte sabırlı olmak lazım bende giriverdim... Senelerdir ara ara girer çorba parası alır çıkarım... 80 lerden 20 lere gittiği harekette çok uzun beklemiştim ama çorbayı içmiştim yine...

Ttrak zarar ettirmez düşse bile önemli değil temettuler ile neredeyse hisseye verdiğin ana parayı geri alıyorsun.

Arkanıza yaslanın rahat olun acil ihtiyaç olan bir para bağlamayın...

Ytd.

5. 160 civarı toplamaya başlayacaktım ama aşırı tepki verdi iki gündür. Bindim trene düşerse portföyü buraya toplarım göz bebeğim bu benim...

Herkese bol kazançlar...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Ali Cengiz böyle oluyor işte sabırlı olmak lazım bende giriverdim... Senelerdir ara ara girer çorba parası alır çıkarım... 80 lerden 20 lere gittiği harekette çok uzun beklemiştim ama çorbayı içmiştim yine...

Ttrak zarar ettirmez düşse bile önemli değil temettuler ile neredeyse hisseye verdiğin ana parayı geri alıyorsun.

Arkanıza yaslanın rahat olun acil ihtiyaç olan bir para bağlamayın...

Ytd.
    sormayın ya.Dün Ali Cengizi gördüm atladım meğer o beni daha önce görüp pusuya yatmışSeçime kadar beklerim...Dediğiniz gibi en kötü temettü alırım.Sabretmeden hiçbişey olmuyor.selamlar.

7. Hisseyi ben aldım kimse yazmamaya başladı.Korkmaya başladım.Hata mı ettim acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Hisseyi ben aldım kimse yazmamaya başladı.Korkmaya başladım.Hata mı ettim acaba?
    sıkıntı yok buradayız, yazmasakta yastık altında tutuyoruz.

Sayfa 594/807 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •