Sayfa 598/634 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608 ... SonSon
Arama sonucu : 5069 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Evet haklısın dediklerinde..Ancak ben çok uğraştım. Maalesef hiç birşey değişmiyor. Yazmadığım yer kalmadı. Cimerinden SPK sından şirketin yatırımcı ilişkilerinden vs..vs.. Genel kurulda bile bu konuyu dile getirdik.

Sonuç ortada.!!! 3 tane yamyamın eline kalmışız..
    3 tane badem !!bitmiyor malları aylardır hergun satistalar havuzdan virman ile mal cekiyorlar
    Yazmaya devam et suheyl
    Millet morfinlenmis gibi uyuyor bilmiyorlar mevzuyu
    Millet uyansa sosyal medyada gündem olsa bunlar pili pirti toplayıp kacarlar
    Kilicdar bunlardan bahsetmisti seçim öncesi dondurdukleri dolapları biliyoruz demisti
    Hiperenflasyondan kaçıp biste gelen milletin mallarını aylardır cakiyorlar aciga

Şimdi geçen günkü trolü neden cansiperane savunduğunu anlıyoruz değil mi
    Şu virman olayı kesilse bist 2024 de 20 bine cikar

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    3 tane badem !!bitmiyor malları aylardır hergun satistalar havuzdan virman ile mal cekiyorlar
    Yazmaya devam et suheyl
    Millet morfinlenmis gibi uyuyor bilmiyorlar mevzuyu
    Millet uyansa sosyal medyada gündem olsa bunlar pili pirti toplayıp kacarlar
    Kilicdar bunlardan bahsetmisti seçim öncesi dondurdukleri dolapları biliyoruz demisti
    Hiperenflasyondan kaçıp biste gelen milletin mallarını aylardır cakiyorlar aciga

Şimdi geçen günkü trolü neden cansiperane savunduğunu anlıyoruz değil mi
    Şu virman olayı kesilse bist 2024 de 20 bine cikar
    Ben bu konuları somut olarak tespit edememe rağmen (Küçük yatırımcıyım. Anlık takip yapamıyorum) ECİL için bende tam kontrollü spek hissesi diye yazmıştım. Hissenin grafiğinden tahmin yapılabiliyor.
    Aselsan'da da bahsettiğiniz doğrudur. Ama Aselsan geldiği konumda oldukça ilgi çekici durumdadır. Ar-ge ürünleri seri üretime geçmeye başlamış ve gelecekte yüksek bilançolar üretme ihtimali oldukça yüksektir. Ben burada bu konuda fikir belirtirken eninde sonunda iyi olan bir şirketin para kazandıracağını düşünerek yazıyorum. Tahtacı da bir gün ya yola gelir ya da tokatı yer. Yatırımcı olarak genel stratejim bu. Traderler oynaya dursun. 5-6 bin adet aldım. Almaya devam ediyorum. Uzun vade yatırım yapan için günlük hareketlerin pek önemi olmuyor.
    Trolü savunma mevzusu benimle ilgili değil biliyorum ama, bu topikte tahtacıyı en sert eleştirenlerden biri o arkadaştı. Aselsan hakkında olumlu yazıyor. Bu trolleri savunmak mı oluyor? O zaman benim yazdıklarımda aynı kategoride değerlendirilir. Şimdiye kadar devlete ait hiç bir hisseye yatırım yapmadım. Buna rağmen Aselsan'a yatırım yaptım. Çünkü Aselsan'ın gelecekte büyük bir teknoloji hissesi olacağını öngörüyorum. Öngörüler her zaman doğru çıkmayabilir. Ya olumlu yazmayın diyenler yarın insanların kaybına neden olursa. Bankacılık endeksi de 8-9 yıl kaybettirdi. 2-3 yıldır pozitif tarafta. Aselsan'da da böyle bir döngü olamaz mı? Olabilir.
    Sonuç olarak bunu söylemek bana düşmez ama ( benim yazdıklarım da benzer özellikte) biraz haksız bir eleştiri değil mi? Bahse konu kişinin yazdıklarını okursak.

3. Salih bey hislerime tercüman olmuş altına imzamı atıyorum. Bence biste şu anda yatırım yapılacak en baş hisselerden biri 149k lotla beklemeye devam

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Ben bu konuları somut olarak tespit edememe rağmen (Küçük yatırımcıyım. Anlık takip yapamıyorum) ECİL için bende tam kontrollü spek hissesi diye yazmıştım. Hissenin grafiğinden tahmin yapılabiliyor.
    Aselsan'da da bahsettiğiniz doğrudur. Ama Aselsan geldiği konumda oldukça ilgi çekici durumdadır. Ar-ge ürünleri seri üretime geçmeye başlamış ve gelecekte yüksek bilançolar üretme ihtimali oldukça yüksektir. Ben burada bu konuda fikir belirtirken eninde sonunda iyi olan bir şirketin para kazandıracağını düşünerek yazıyorum. Tahtacı da bir gün ya yola gelir ya da tokatı yer. Yatırımcı olarak genel stratejim bu. Traderler oynaya dursun. 5-6 bin adet aldım. Almaya devam ediyorum. Uzun vade yatırım yapan için günlük hareketlerin pek önemi olmuyor.
    Trolü savunma mevzusu benimle ilgili değil biliyorum ama, bu topikte tahtacıyı en sert eleştirenlerden biri o arkadaştı. Aselsan hakkında olumlu yazıyor. Bu trolleri savunmak mı oluyor? O zaman benim yazdıklarımda aynı kategoride değerlendirilir. Şimdiye kadar devlete ait hiç bir hisseye yatırım yapmadım. Buna rağmen Aselsan'a yatırım yaptım. Çünkü Aselsan'ın gelecekte büyük bir teknoloji hissesi olacağını öngörüyorum. Öngörüler her zaman doğru çıkmayabilir. Ya olumlu yazmayın diyenler yarın insanların kaybına neden olursa. Bankacılık endeksi de 8-9 yıl kaybettirdi. 2-3 yıldır pozitif tarafta. Aselsan'da da böyle bir döngü olamaz mı? Olabilir.
    Sonuç olarak bunu söylemek bana düşmez ama ( benim yazdıklarım da benzer özellikte) biraz haksız bir eleştiri değil mi? Bahse konu kişinin yazdıklarını okursak.
    Yazdığım mevzu aselsan özelinde değil
    Bistin genelinde böyle tüm hisselerde yapıyorlar bofa info yatirim finans
    Hergun her hafta her ay milyonlarca sat sat sat
    Mal almadan her ay nasıl satilir
    Bu borsa bu yüzden buralarda

O arkadaş konusunda dışarıdan izliyordum ben vobcuyum vob topicine dadandi en ufak elestiriyi cilginca savundu
    Soyle ki adamin biri bu tl nin hali ne enflasyon nedir dese onu da savunacak durumdadi bir trolü 10 km den tanırım
    Burada yemledim ve düştü

5. Bu 3 kurumun her gün 2 ila 4 milyar
    Hergun net
    Aciga satisi var
    Buna ne borsa ne hisse ne thy ne aselsan dayanır
    Aciga satış yasak
    Peki kim yapıyor bu satislari hergun istisnasız
    İşte bunlar yapiyor
    Hisselerin çoğu 6000 7000 seviyelerinde

6. Yine aynısı oldu değil mi
    1.5 milyar üzeri aciga satış
    Hisseleri pert etti son dakikalarda tüm açıklarını kapattı
    Aylardır olan bu nasıl fark edilmiyor inanılır gibi degil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,365
    ASELSAN yabancı oranı 12 Mart 2024 % 32,63. 11 Mart 2024 % 33,05.
    Fark % -0,42. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 598/634 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •