Sayfa 599/899 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    cehaletle işim olmaz kaybol...
    Cehalet mi dedin? Senin ne mal olduğunu bu forumda herkes anladı . Şark kurnazı pazar esnafından farkın yok. Allah aşkına cahil derken bi kendine bak . Senin okuduğun kadar benim yazdığım vardır yeğenim. Az kitap oku az kendini eğit ondan sonra çık karşıma yeğenim. Sana orantısız zeka kullanırım, o diplomanı kıvırır ağzına sokarsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Cehalet mi dedin? Senin ne mal olduğunu bu forumda herkes anladı . Şark kurnazı pazar esnafından farkın yok. Allah aşkına cahil derken bi kendine bak . Senin okuduğun kadar benim yazdığım vardır yeğenim. Az kitap oku az kendini eğit ondan sonra çık karşıma yeğenim. Sana orantısız zeka kullanırım, o diplomanı kıvırır ağzına sokarsın.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Güzel ülkemiz ne çektiyse bu kısır çekişmelerden çekti
    Kimse kendi tarafının yanlışını görmüyor
    Yada görmek istemiyor
    Kim haksız ve hukuksuz oluyorsa Allah belasını versin
    Din ve Atatürk tartışmasının kimseye faydası olmaz vede kimselin tekelinde değildir
    Tenkit edilmeye tahammül gösterip yaratılanı yaratandan dolayı sevelim ne güzel söylenmiş
    Dünyadaki ölümlerden bile ders almayı bilmedikten sonra hisse fiyatının ne önemi var
    Herkese sagliklar

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Döviz artıyor.... döviz artıyor ... 2019 un hesabını çıkarıyorsunuz ya 2020 nin hesabını da vereceksiniz pek muhterem şişe yöneticileri.

5.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Ayrılma Hakkına Sahip Olan Pay Sahiplerinin ve Pay Tutarlarının Belirlenmesi
    SPKn’nda yapılan değişiklikle işlemin kamuya açıklandığı tarihteki pay sahiplerinin anılan tarih itibarıyla sahip olduğu paylar (takasın tamamlanmasına bakılmaksızın eşleşmiş emirler dikkate alınacaktır) için ayrılma hakkı öngörülmektedir. Bu kapsamda ayrılma hakkına konu edilebilecek pay tutarları, işlemin kamuya açıklandığı tarih itibarıyla sahip olunan paylardan, genel kurul tarihine kadar varsa yapılan satışların son giren ilk çıkar esasına göre ve gün sonu net bakiyeler üzerinden düşülmesi yoluyla belirlenir. Bir diğer deyişle, pay sahibinin işlemin kamuya açıklandığı tarihten sonra yaptığı yeni alımlar için ayrılma hakkı doğmayacak; yaptığı satışlar ise yapılan ek alımlardan olduğu sürece ayrılma hakkına konu payları etkilemeyecektir.
    Teşekkürler. Doğru mu anlamışım ? 25 Şubat'a kadar elimde 8300 adet hisse varmış. Şu anda al sat yaparken bunu 6600'e kadar indirmişim ama benim daha ayrılma hakkında kullanabileceğim 1700 adetlik hakkım daha var. Öyleyse bu hisseleri ne zaman ya da hangi fiyattan aldığımdan bağımsız yine ayrılma hakkında kullanabileceğim?

Alıntı Originally Posted by metinkiran Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Doğru mu anlamışım ? 25 Şubat'a kadar elimde 8300 adet hisse varmış. Şu anda al sat yaparken bunu 6600'e kadar indirmişim ama benim daha ayrılma hakkında kullanabileceğim 1700 adetlik hakkım daha var. Öyleyse bu hisseleri ne zaman ya da hangi fiyattan aldığımdan bağımsız yine ayrılma hakkında kullanabileceğim?
    25 şubattan sonra indiğin en düşük miktar oluyor. yani arada 5000 e inmişsen odur.

7. Satmak yok.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu günkü yükselişe göre tavan olmalıydı.Endeks bu kadar düşseydi kesin taban olurdu.Ama tepki vermeye gelince tık yok......

Sayfa 599/899 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •