Sayfa 6/1005 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    mehmet şimşek etkisi yine mal çakma olarak kullanılır. şimşek atandı diyelim getirdim 1 milyar dolar ile girdim piyasaya. her cuma gecesi resmi gazete takip edip şimşek yerine sabah gazetesi yazarı atandı haberi takip etmek istemem artık bu ülkede.

artık şimşek-damat-ağbal-nebati-piyasa dostu-nasçı sarmalının tamamen borsadan 1 kişinin ve şürekasının para kazandığı bir sazan sarmalı olduğunu herkes gördü. para politikası bile pozisyonlarına göre şekillenmiş bugüne kadar.
    Mehmet Şimşek atandığı gün Şaban ve TÜİK başkanı görevden alınmazsa değişen yoktur anlarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    yeni başlık açılmış....

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alıyon elinde kalıyor üc aydır malda kaldık sepet folloş oldu, seçimden sonra bi ralli olsada keyfimize baksak... Hergün zopa bıktık yahu
    Bozkuş söyle bakim hanımın bizerliği ile mi oynuyon borsayı. Boyuna düş MK altını diye sövüyorsun. Borsada pala evde Çin işkencesi. Özledik ve paşam yımırtalı pide yediğin günleri.

4. Eyvallah. Hayırlı olsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3 gün sonra 2 ihtimal var.

1- rte kazanırsa bilindik hisselerle mini bir ralli olma ihtimali var. pala desteğe getirdi, ordan aşağı vermiyor. seçimdeki olası riskleri satın almış gibi gözüküyor.

2- kk kazanırsa ilk zamanlar ne olacağı çok belli olmayabilir. kimlere ne sözler verildi, kim kaçacak? kim kalacak? bilmiyoruz.

akp iktidara geldiğinde 2002-2004 arası pek bir hareket olmadı. devamında piyasaya yabancıların da akmasıyla rekorlar geldi.

2. ihtimalde borsa hemen yükselmeyebilir ama zamanla x30 dışında x100 hisselerinin de katılımıyla sağlam bir ralli olabilir. bugün diplomatik davranan, -mış gibi yapan çok fazla grup var. bunlar çok fazla prim yapabilir. misal iştirakleriyle birlikte iş, oyak, eczacıbaşı, koç, sabancı, anadolu, alka, pınar, dohol, bim, çelikler vs.

riskimi aldım, %110 maldayım. olurda destek kırılırsa zararı da sineye çekeceğiz.

babala tv'de kılıçdaroğlunu izledim. bu adam bu millete fazla. maalesef.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bozkuş söyle bakim hanımın bizerliği ile mi oynuyon borsayı. Boyuna düş MK altını diye sövüyorsun. Borsada pala evde Çin işkencesi. Özledik ve paşam yımırtalı pide yediğin günleri.
    Dikkat edersen vobda işlem yapmıyorum artık Ayasofya abi.
    2bin üstü ons şortladıydım. ondan mütevellit her onsa kaydıklarında düş minakodunun altını diyorum, çünkü her kademe düşüşte param katlanıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ya bırak bulaşmayalım diyoruz bi şekilde gaza geliyoruz.. Son zamanlarda ne alsak elimize yapışıyor
    Bugün sasa aldım 49,18 den üüülece yapıştı elime amele sümü gibi
    Zabağlan git Mehmet Şimşek'in evinin önüne yat. Yalvar yakar ekonomi bakanı olsun olmazsa kendine galacak yer bul. Borsaya çok benzer ahir da olabilir bu ayı ve boğa ahırda galmıyormuydu bozkuşum.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Zabağlan git Mehmet Şimşek'in evinin önüne yat. Yalvar yakar ekonomi bakanı olsun olmazsa kendine galacak yer bul. Borsaya çok benzer ahir da olabilir bu ayı ve boğa ahırda galmıyormuydu bozkuşum.
    Puahahahhahsh
    Banane ya kim olursa olsun ekonomi bakanı ülkenin ekonomisinden sorumlu olur benim ekonomime bi katkısı olmaz ki
    Napacak Mehmet abi maaşıma zam mı yapacak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Sayfa 6/1005 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •