Sayfa 6/534 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. krdmd 5 uzak

krdmd5 yakın

Beş dakikalık grafik tepe olmuş bile.Hacim düşüktü ve beş dakikalık grafik tepede.120 dakikalıkta sarıyı direnç mi yapacak yoksa devam edip maviye mi ulaşacak? Tüm bu spruların cevabını arıyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    krdmdhaftalık görüntü

Krdmd haftalıkta güzel bir destekte kapandı.!20 dakikalık grafikte de güzel bir dip yapmıştık.60 dakika da dibi yukarıya çevirmek üzere.Tüm periyotlara bakınca aylıktaki muazzam yükseliş görüntüsü ile birlikte bakınca aşaüıdaki senaryo kafama yattı

krdmd haftalık destek

sabah bir senaryo çizmiş idim.haftalıkta tam destekte diye de göstermiştim.Şuan kafayı çevirdi sistemimiz ve destekten uzaklaştı.Sistemde çizginin oturması için ilgili barın kapanması gerekiyor.Yani hafta bitmeden tam destekte mi kalacak yoksa geçen haftaki seviyelerde mi olacak bilmek zor.burada sitem yanında haftalıkta ema10 seviyesi 4.49 dan geçmekte ve önemli bir seviye

halen tam yanıt yok elimizde.Aramaya devam edelim

3. krdmd 15 dakikalık

Burada da beş dakikalıkta olduğu gibi direnç bölgesinde hissemiz.Aynı zamanda daire içine aldığım yerlerden 1500 üssel hareketli ortalama geçmekte.

4. krdmd 240 TERS senaryo

Yukarıda grafiklerin durumlarını göz önüne alarak olumsuz bir senaryo çizmem gerektiğine karar verdim.

bu grafik ters olarak hazırlandı.Algılamayı etkileyen birşey bana göre bu ters grafikler.

yarın sabah bugün en yüksek seviye olan 4.45 ten kapanan hissemiz 4.49 üzerine atamazsa 4.7x lerde yapacağı hamle için yeniden 4.17 dibi ya da yakın bir yerlere gidip sonra gidecek diye düşünmeye başladım.

Geceye long girmiştim ama sabah eğer düşündüğüm gibi olursa hemen kapatmayı planlıyorum.ya 4.7x lerden shorta ya da 4.20 gibi yeniden longa geçmek istiyorum.buradan short açmayacam fırsat olsa bile.Aldığım puanları viobta eritmek kadar başarılı olduğum başka birşey yoktur sanıyorum.her harekette değil emin hareketlerde bulunmak ve adım adım ilerlemek viob için çok önemli bir strateji bana göre.

5. Kardeşim dün senin le konuşurken bana hisse senedi sordunuz bende size PGSUS mu demiştim ?

6. günaydın.uzunları kapatıyorum.Şuanlık flat olacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Kardeşim dün senin le konuşurken bana hisse senedi sordunuz bende size PGSUS mu demiştim ?

aynen abi.tebrikler.pgsus un viob kısmında işlem hacmi az diyerek ben de reddetmiştim.

Garan

thyao

krdmd

bu üçlü viobta işlem hacmi, giriş çıkış olarak daha hareketli geliyor bana.

8. Madem kapadık longları biraz da short açayı bari.dayanamam yoksa

Sayfa 6/534 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •