Sayfa 6/124 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Hangi bankalarda bu teminat özelliği var ?
    izahname sayfa 188, 189, 190, 191 de hangi banka ve aracı kurumlar neleri teminat olarak kabul ediyor mevcut. Önceki sayfalarda yazıldığı üzere, Bireysel yatırımcıya eşit dağıtım olduğundan ve muhtemelen 300 ila 500 TL'lik pay alınabileceğinden teminata mahal olmayabilir.

2. Teşekkür ederim
     Alıntı Originally Posted by İndeks Yazıyı Oku
    izahname sayfa 188, 189, 190, 191 de hangi banka ve aracı kurumlar neleri teminat olarak kabul ediyor mevcut. Önceki sayfalarda yazıldığı üzere, Bireysel yatırımcıya eşit dağıtım olduğundan ve muhtemelen 300 ila 500 TL'lik pay alınabileceğinden teminata mahal olmayabilir.

Bu halka razın kaderini oransal dağıtım ile mal alan kurumsal yatırımcı belirleyecek. Adam 10 milyon TL lik mal aldıysa 1-2 tavan bile onun satması için yeterli olur şu ortamda.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Arz Ne zaman?

5. 15 16 nisanda esit dagitim olarak yapılacak.

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    15 16 nisanda esit dagitim olarak yapılacak.
    Toplam lot ne kadar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Oransal olduğunu düşünerek katılırım diyordum ama eşite çevirmişler. Katılmayacağım...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

8. Bu arza katılacağım arkasında doğan grubu var. iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ytd

Sayfa 6/124 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •