Sayfa 6/1009 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Merkez Bankası başkanı 30 milyar Tl bağışladı. Allah Allah Banka Milletimizin değil mi?
    bağışlamasa da zaten elinden alıyorlar bari şanım yürüsün dedi, esas bugünlerde lazım olacak yedek akçeyi aldılar elinden geçmişte..

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    La benim para az. Kasa tutsam kasa parasına gider.
    LA, sen ülkenin kekik yağı stoğunu kurutmuş adamsın inanmam wallahi, ayrıca öyle her aküyü beğenmezsin pahalısını arıyorsun, La.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Merkez Bankası başkanı 30 milyar Tl bağışladı. Allah Allah Banka Milletimizin değil mi?
    Bizim, toplumun parası ile şov yapıp siyasi mesaj veriyorlar. "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde......."
    Kamu bankaları da toplam 40 milyara yakın bağış!! yaptı.

4. Bir %0 milyarda otomotivcilerden. Adam diyor 50. bin mi o diyor 50 milyar. Parayla pek işi yok galiba.

5.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Bir %0 milyarda otomotivcilerden. Adam diyor 50. bin mi o diyor 50 milyar. Parayla pek işi yok galiba.
    bende öyle anladım ama 50milyar mış onu baglıcaklar telefona,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. adam cumhurbaşkanının emri ile 30 milyar tl yi destek amaçlı aktarıyoruz dese konusunu açmaya bile gerek yoktu.
    söylediği bir cümle ülkenin kısa bir özeti oldu sadece

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,326
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    bende öyle anladım ama 50milyar mış onu baglıcaklar telefona,
    50 milyar dedi ama 98 milyar olan toplam bağış 101 milyar olduişimiz gücümüz umut!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    LA, sen ülkenin kekik yağı stoğunu kurutmuş adamsın inanmam wallahi, ayrıca öyle her aküyü beğenmezsin pahalısını arıyorsun, La.
    Abi kekik yağı sayesinde antibiyotik kullanmıyorum artık. Akü konusu çok önemli hayatın tekerlekli sandalye üstünde ise. Gittiğin yerde yolda kalmak var. Kazadan önce bir oto tamircisinde engelli biri ile karşılaştım. Adamın araba çok eski en ufak sorun vs ustaya sürekli en iyisini tak değiştir diyordu. O gün niye bu eski arabaya o kadar masraf ediyor idare edecek parçaları degisdirtiyor diye sorgulamiştim. Şimdi çok iyi anlıyorum onu. Ayrıca ucuz akü alıp 3-5 ay kullanmaktansa kaliteli akü alıp 2-5 yıl kullanmak daha kârlı.

Sayfa 6/1009 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •