Sayfa 60/157 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 473 - 480 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    başvuru ile ilgili bir zaman sorunu yok gibi.ilk 15.sıra içindeki ismim 30.ile 35 arasına gelmiş şirket ve kurumlar 300 e çıkmiş. önemli olan yabancı alaçaklı şirketleri incelediğimde çoğu ülkemizde faliyet gösteren bankanın avrupa ve ..vb faliyet gösteren banka olarak çıkması
    müracaat edenler isimlerini nereden görebiliyorlar

Neden Adliye, Ne alacağın var? Kimi icraya veriyorsun?

ASYABANK'ı icraya veriyorsan, Sen ASYABANK hissedarı, yani ortağı değil misin?
    Kendi, kendini mi icraya vereceksin?

( Bu cevabı bana aynen böyle, Ümraniye Genel Müdürlük ASYABANK'a hisse bilgilerimi vermeye gittiğim de oradaki belgeleri teslim ettiğim iflas katibi 25.12.2017 günü verdi. )
    Haklı galiba...
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Hangi sitede isimlerimiz yazıyor, paylaşır mısınız?

4. arkadaşlar alaçaklı isim listesi uyap Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama bakılıyor sadece
    İstanbul 1. İflas Dairesi 2017/14 Alacaklı olarak başvuranlar görebiliyor.

5. Bu dosyaya hisse alacaklilarida başvurduğu için alacaklı listesi baya bir fazladır. Hisse basvurularini ayirarak Subat sonuna kadar neticelendirirler alacaklı listesini diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Bu dosyaya hisse alacaklilarida başvurduğu için alacaklı listesi baya bir fazladır. Hisse basvurularini ayirarak Subat sonuna kadar neticelendirirler alacaklı listesini diye düşünüyorum.
    bende alacaklı listesi olarak düşünüyorum ...fakat bir banka niye para yatırsın bir aracı kurum niye para yatırsın köklü bankalarımız ilk 10 giren kurumlarımız var niye para yatırsınlar diyerek hissesi olanlarda mı buraya başvuruyor diyerek evet sözünü alınca başvurdum o bahsettiğim banka ve kurumlarda hisse sahibi olarak düşünüyorum zaman gösterecek paylaşılımlar art niyet olmadan saf temiz olarak yazılsa idi şimdiye kadar ondan bundan az da olsa bilğilerle biraz tercübe kazanırdık nerede çok kişinin yorumu makara...

7.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bende alacaklı listesi olarak düşünüyorum ...fakat bir banka niye para yatırsın bir aracı kurum niye para yatırsın köklü bankalarımız ilk 10 giren kurumlarımız var niye para yatırsınlar diyerek hissesi olanlarda mı buraya başvuruyor diyerek evet sözünü alınca başvurdum o bahsettiğim banka ve kurumlarda hisse sahibi olarak düşünüyorum zaman gösterecek paylaşılımlar art niyet olmadan saf temiz olarak yazılsa idi şimdiye kadar ondan bundan az da olsa bilğilerle biraz tercübe kazanırdık nerede çok kişinin yorumu makara...
    Bende aynı düşünüyorum. banka bir süreçten geçerek bu noktalara geldi. bağlantısı olmayan ve hükümet ile ters düşmek istemeyen büyük sermayeler zaten hesaplarini 17 25 aralık döneminde kapattı. Orn. Çalık gurubu elindeki medya kuruluşlarını süreçten önce elden çıkardı. Dolayısı ile çok büyük miktarlarda alacakli olduğunu düşünmüyorum. Bu durumda sürecin hızlı ilerleyeceğini dusunuyorum.

8. Uyap sitesinde bahsettiğiniz sorgulamayı bulamadım.
    Sitede sorgulama ayfasına nasıl ulaşacağımızı yazabilir misiniz...

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    arkadaşlar alaçaklı isim listesi uyap Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama bakılıyor sadece
    İstanbul 1. İflas Dairesi 2017/14 Alacaklı olarak başvuranlar görebiliyor.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 60/157 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •