Sayfa 600/1527 İlkİlk ... 1005005505905985996006016026106507001100 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Ortaya Karışık

BUGÜN:

2. Sn. Ortaklar selam çok fazla yazmayıp yazılanları okuyarak bilgisini artırmak isteyenlerdenim ve malûm al sat yapmayıp hissenin gideceği limanı bekliyorum. Sayfada haliyle sinirler gergin dün deniz Bey'in bir yazısındaki kısım atlandı sanırım. O yazıda alanlarda diğer kısmının bu kadar çok artışına inanmayın alanlar da kendileri demişti katılıyorum. Aynı filmi Petkimin 7.xx-4.xx düşüşlerinde yaşadım. Orada da Sn. Bulut bu düşüşlerde yabancının payı var ama lotları aynı demişti. Bunları yapan çete belli bunlara At hırsızı lakabı takmıştı. Aynı çete burada da var yabancı görünümlü bıyıklıdan tutun da çeşitli fonlara kadar. Yabancı belki de hisse satmayıp hisse arttırıyor. Dinlenip dinlenip dayak yediğimiz bu günlere inat hepinize hayırlı kazançlar diliyorum.

Söylediklerim yatırım tavsiyesi içermemektedir.

3. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Bir de bir eleştirim olacak ortaklar darılmayın bana... topic 10 numara arada cakallar gelip gidiyor barınamıyorlar ama büyük bir eksiklik hissediyorum.. kozaldaki temelci üstad ağırlığı yok denecek kadar az.. mesajlarin tamamına yakını günübirlik mangalcı kıvamında.. özellikle sert hareketlerin olduğu ve morali bozuk olanların bilgiye ihtiyaç duyduğu günlerde fazlaca geyik dönüyor.. denizkiraz ve hurol hoc potansiyeli mukemmel.. Allah razı olsun Akadian kaptandan..yanlışım varsa affola ortaklar..
    Farkındaysanız sayın uçanlaz yeni kurulmuş bir topiğiz pişmemiz lazım) şaka bi yana ortak kozalak merkezli kurduğumuz ve kozalaklar şu an perişan olduğu için ağlama duvarına döndü topik haklısın.

Arkadaşlara bu konu da daha az yazın diyemiyorum kırılabilirler. Ciddi gereksiz yazılar olmuyor değil. misafirliğe gelmiş az sonra kalkacak gibi.

Temelci arkadaşlara gelince zorla yazdıramam ama zaten temelciler çok yazmak. Şirketin durumu bellidir ekstra durumlar olduğunda girerler topa. Olan bir şey de yok maalesef

Ama yine de temelci olarak yazmak isteyenler buyursunlar. İsmi geçen arkadaşları yakaladığınız topicte paylaşın linkimizi o da gelsin

Sent from my iPhone

1 HAFTALIK AKTİF İŞLEM FARKLARI....HACİMLERİN YANINDA OLDUKÇA KÜÇÜK NEGATİF FARKLAR...Farkın bir kısmı da küçük balıklar... satma, maliyet düşürme, lot arttırma...vs...

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Est. Olay o degil hisse boga iken deli boga bile olabiliyorum ben ama hisse tersine donuncede ayi piyasasina giriyor demek gerek hocam. Umarim. 5.82 yi hemen kirmaz bu serolar.
    Yoksa asil testere 4.30 ile 5.82 arasinda olur.
    Nsl olur dersenizde aha millet dondu derken lotlari carpar bu hirsiz takimi.
    Birde butun araci kurumlar kozalaklari onerince igrenmistim zaten.
    Isik okte baki atilal belgin mavis. Vs
    Bu hisse agiza dolaninca bu kacinilmaz oluyor bu son.

İndirsinler ********ler bizde toplarız bıktırdılar artık uzuncuyduk ömürlük oluruz bizde deniz hocam nokta atışların devam ediyor bizleri bilgilendirdiğin için sağ olun var olun...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    Bu işlem hacmine göre bu pastayı nasıl yorumlamak gerekir.birileri al sat yapıyor gibi direniş başlatmıştı yada yabancı satış mi azaltır

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5 ŞUBAT 2019/ SALI GÜNLÜK KAPANIŞLAR

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Bir de bir eleştirim olacak ortaklar darılmayın bana... topic 10 numara arada cakallar gelip gidiyor barınamıyorlar ama büyük bir eksiklik hissediyorum.. kozaldaki temelci üstad ağırlığı yok denecek kadar az.. mesajlarin tamamına yakını günübirlik mangalcı kıvamında.. özellikle sert hareketlerin olduğu ve morali bozuk olanların bilgiye ihtiyaç duyduğu günlerde fazlaca geyik dönüyor.. denizkiraz ve hurol hocalar gibi kaptanlar var.. denizkiraz her yukselisi ve her düşüşü uslubünce onlarca kez haber verdi..hala homurdanip onun üzerinden prim yapmaya çalışanlar var fazla sayıda olmasalarda... adam daha neyapsın ayıp yahu.. her vwrilen rakkam itina ile spec tarrafindan patlatılıyor adam da en dibi teknik olarak veriyor buraya gelicek demiyor vay senmisin yazan.. gunubirlikciler bir rakkamı 10 kez yazip bazen kirlilige sebep oluyor.. isra osma komutan cinali gibi ustadlara burada ihtiyaç var ama yazmiyorlar maalesef..temel olmadan teknik teknik olmadan da temel olmaz.. sadece sitemizde ağır top olarak pardus ustad var sağolsun.. lafın özü topigin biraz daha ağırlaşması lazım.. çunku potansiyeli mukemmel.. Allah razı olsun Akadian kaptandan..yanlışım varsa affola ortaklar..

3 Şirket de kapalı kutu, KAP a haber bile düşmüyorlar, Temel analiz çok zor....Sadece cek-cak la, kişisel tahminlerle kalır....(Son 2 ayda gelen tek haber, 1 yönetim kurulu üyesinin istifa ettiği...hep fasa fiso...) ...Adamlar tezgah peşinde olmasalar, VİOP ları günlük en az 30.000.000 .-TL hacime ulaşırdı...Viop da bile doğru dürüst işlem yapmayıp, tezgahı gizliyorlar..

Sayfa 600/1527 İlkİlk ... 1005005505905985996006016026106507001100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •