Sayfa 603/1023 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Dövizde kar satışları başladı, not indirimini erken öğrenenler deli gibi alım yaptılar ve karar açıklanınca beklenti bitti.
    Bende USD/TL %0,14 düşmüş görünüyor
    Bu mu kar satışı?
    Ha Pazartesi günü 4,05 den alıp 4,12 den sattılar diyorsanız...
    4,12 de piyasa kapalı idi...
    Kendileri alıp kendilerine satmış oldular...
    Yurdum insanın bir zararı yok bu işlemden aksine Pazartesi gününe göre karda bile...

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 02-05-2018 saat: 10:28.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Her şeyden önce Güney Kore ve Kuzey Kore arasında yapılan, dünya barışına çok ciddi katkısı olacak görüşme dolayısıyla şahsı ve milleti adına tebriklerini ileten Erdoğan, "Zira dünyadaki oluşan korkuları, endişeleri ortadan kaldıran bir görüşme olmuştur. Bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz sebebiyle sizleri tebrik ediyoruz. Temenni ediyoruz ki bu kararlılık bundan sonra da aynen devam eder." değerlendirmesinde bulundu.

Erdoğan, özellikle bu sürecin Kuzey Kore'nin farklı ülkelerle de görüşmelerini devam ettirirse çok daha olumlu görüşmelere vesile olacağına işaret ederek, "Bizler Türkiye olarak, bu konuda üzerimize düşen görev neyse bunları yapmaya hazırız." ifadesini kullandı.

http://www.haberturk.com/erdogan-dan...apariz-1944966

Fırat'ın kıyısındaki koyundan sorumlu olmaktan, Kuzey Kore'nin dünya ile ilişkilerinin normalleştirilmesine katkıya...

Dünya lideri olmak böyle bir şey olmalı...

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Dövizde kar satışları başladı, not indirimini erken öğrenenler deli gibi alım yaptılar ve karar açıklanınca beklenti bitti.
    HADİ KAR EDENLER SATIN DOLARLARINIZI 4 ÜN ALTINDA ALIRSINIZ ALIRSINZ ALIRSINIZ

yankımı yapıyor ne
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*gümrük bakanlığı: Nisan'da ihracat, % 8,59 artarak 13 milyar 879 milyon dolar oldu

*gümrük bakanlığı: Nisan'da ithalat, % 15,42 artarak 20 milyar 531 milyon dolar oldu

gümrük bakanlığı: Nisan'da dış ticaret açığı, % 32,83 artarak 6 milyar 652 milyon dolar olarak gerçekleşti

hay Allah ihracatı neden 1 gün önce veriyorsunuz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

parite ve altın biraz toparlamaya çalışıyor doalrın az yumuşaması normal

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    doları seçime kadar 3.60 yapmak istiyorlarsa hükümet beni bulsun. Hiç ekonomik parametrelere dokunmadan 3.60 yaparım doları. Bir insan dolardan her seferinde zarar edebilir mi? sadece usdtry değil hem gbp hem eur hem chf her paritesinden zarar edebilme kapasitem var. Bir insan yüzyılın en düşük pound paritesiyle dolara dönermi, döner. geçen sene 3.90 dan sembolik 1 dolar almışım farkında değilim tabii. Dolar artık 3.40lara kadar düşmüş ben bu hesapta duran 1 doları görüp sattığım gün dolar kudurdu, o gün bugündür de durulmadı. Ülkenin geleceğini düşünüyorlarsa beni bulup hayatımı garanti altına alırlar. Bana vereceklerini geçtim, azraile de sağlam rüşvet vermeleri lazım. Gerçi onlar o işlerin sahibi zaten illa bir anlaşma yaparlar. Şimdilik dolar almıyorum, açık arttırma usülü tekliflere açığım.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Defalarca altını çizdim: İhracatta neye göre rekor kırıyoruz? İthalat tarafında kırılan rekorla neden kıyaslamıyoruz? Kırılan ihracat rekoru içinde ithalatın payını niçin göstermiyoruz? Türkiye'de ihracatın sahibi var. Yarı resmi de olsa sivil toplum kuruluşu var. Bu kuruluş üzerinden nemalananlar da var. Ama ithalat tarafı yolgeçen hanı... Asıl mesele bu.

http://www.haberturk.com/yazarlar/gu...er-taraf-rekor

Başlığımız okunuyor...

Dün vurgulamıştık bu verileri.

Vee...

"Neden Türkiye İhracat Meclisi var da Türkiye İthalat Meclisi yok?" diye sormuştuk.

Bu ülkede nicelik önemliyse daha da büyük olan ithalat neden böyle öksüz çocuk muamelesi görüyor?

8. Tr 2030 %6,38

tr 2040 %6,83
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 603/1023 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •