Sayfa 606/670 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Yaziniz iyi olmus elinize saglik,
    Avni Bey Uygun fiyattan almış beklemiş ve alıcısı çıktığında satmış ,
    Tam bir is adamı ,
    Servetin böyle olacağı belli idi Kap haber düsmesine ragmen insanlar ilgi göstermedi,
    Yüksek sermaye ile girmek icinde zaten müsait bir tahta degildi,
    Sizede iyi yillar,
    Servetin böyle olacağı belli idi Kap haber düsmesine ragmen insanlar ilgi göstermedi??

Bunun cevabını bende inan bilmiyorum... Hele Haziran ayından sonra insanlar bunu nasıl görmek istemez

ya da nasıl görmemişler bilemedim.. gerçi ben de temmuz ayında aldım alırken de twitterda yazmıştım araştırmamı

twitterda bile yazan çok az kişiydi..belkide hissenin bu kadar kolay gitmesi böyle oldu..

ilk zamanlarda Ne kadar az küçük yatırımcı olursa spek için o kadar kolay ortam olurdu..

-----------
    zaman zaman her insanın yaşadığı gibi ben de İŞ Hayatımda bazı dipler yaşadım.

hatta şöyle diyebilirm Servetin 26dan soluksuz 40 a çıktığı hafta(5 ekim-9 ekim haftası)

iş hayatımda dibi gördüğüm zamandı bir işim bile yoktu .. Şükür şimdi maaşlı bir işe ihtiyacım yok..

Servet sayesinde.. bazen bir hisse senedi diye küçümsediğiniz bir şirket hayatınızın kolaşlaşmasına bazen de

değişmesine sebep olabilir..

Servet benim hayatımda her zaman çok önemli bir yere sahip bir hisse olacak..

belkide 30 liralarda 40 liralarda düşecek satın naraları yapanlara bu yüzden dik durdum

Bazen bir hisse-bazen bir söz hayatınızın önemli ölçüde değişmesine sebep olabilir..

Okumaktan-araştırmaktan ve güvendiğiniz insanları dinlemekten vazgeçmeyin...

Elbet bir gün....

not: bu yazı bir al/sat yazısı değildir..
    yakınlarım bazen buralardan alalım mı diye soruyorlar ben burdan almazdım 0 maliyetli hisselerimle beklerdim diyorum.. nedenini bir önceki yazımda belirttim hem borsa da hem yan tahtalarda teknik olarak biraz düzeltme beklediğim için elim gitmez diyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    Benim yatırım danışmanım da ,
    satalim bunu demisti

insanlar kisa zamanda para kazanma pesinde , al sat yapacagi hisselerde
    hüstadlarini takip ediyorlar,

Paranizi trade edecegim diye carcur etmeyinde, Güle Güle harcamak nasip olsun..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Servetin böyle olacağı belli idi Kap haber düsmesine ragmen insanlar ilgi göstermedi??

Bunun cevabını bende inan bilmiyorum... Hele Haziran ayından sonra insanlar bunu nasıl görmek istemez

ya da nasıl görmemişler bilemedim.. gerçi ben de temmuz ayında aldım alırken de twitterda yazmıştım araştırmamı

twitterda bile yazan çok az kişiydi..belkide hissenin bu kadar kolay gitmesi böyle oldu..

ilk zamanlarda Ne kadar az küçük yatırımcı olursa spek için o kadar kolay ortam olurdu..

-----------
    zaman zaman her insanın yaşadığı gibi ben de İŞ Hayatımda bazı dipler yaşadım.

hatta şöyle diyebilirm Servetin 26dan soluksuz 40 a çıktığı hafta(5 ekim-9 ekim haftası)

iş hayatımda dibi gördüğüm zamandı bir işim bile yoktu .. Şükür şimdi maaşlı bir işe ihtiyacım yok..

Servet sayesinde.. bazen bir hisse senedi diye küçümsediğiniz bir şirket hayatınızın kolaşlaşmasına bazen de

değişmesine sebep olabilir..

Servet benim hayatımda her zaman çok önemli bir yere sahip bir hisse olacak..

belkide 30 liralarda 40 liralarda düşecek satın naraları yapanlara bu yüzden dik durdum

Bazen bir hisse-bazen bir söz hayatınızın önemli ölçüde değişmesine sebep olabilir..

Okumaktan-araştırmaktan ve güvendiğiniz insanları dinlemekten vazgeçmeyin...

Elbet bir gün....

not: bu yazı bir al/sat yazısı değildir..
    yakınlarım bazen buralardan alalım mı diye soruyorlar ben burdan almazdım 0 maliyetli hisselerimle beklerdim diyorum.. nedenini bir önceki yazımda belirttim hem borsa da hem yan tahtalarda teknik olarak biraz düzeltme beklediğim için elim gitmez diyorum..
    Hocam aldığımdan beri 1 lot bile satmadım. %110.. Bir gyo devi daha gelir diye bekliyorum. Şirkete güveniyorum. daha yolun başında. Almanya ya açıldı artık. Ne almaya elim gitti ne satmaya. Hikayesi de çok. Hala Ky fark etmedi hisseyi. twitter ömerhan bey bile gyo analizlerinde analiz dışında tutmuş😅 portföyümün %33 ünü oluşturuyor. ya herro ya merro😅

4. galiba bende acemi cesareti var. sabırlı bir adam değilimdir normalde ama şirketlerim konusunda sabrıma ben bile hayret ettim. çok kıpırdamadan uv yatırımlarıma devam ediyorum. Hayatımı kurtaracak tek şey borsa benim için yoksa 30bin lira maaşla bile çalışsam tatmin olmayacağım

5.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    galiba bende acemi cesareti var. sabırlı bir adam değilimdir normalde ama şirketlerim konusunda sabrıma ben bile hayret ettim. çok kıpırdamadan uv yatırımlarıma devam ediyorum. Hayatımı kurtaracak tek şey borsa benim için yoksa 30bin lira maaşla bile çalışsam tatmin olmayacağım
    Hisse ve borsalar olurda duzeltme yapabilir

ve 2020 yilinda muhtesem bir kar yuzdesi

yakaladigimdan dolayi bugun itibariyle

Guzel hissemizle vedalastim.

Duzeltme yaparsa tekrar bulusacagiz..

yapmazsa da yolu acik olsun Servet

sevdaliari kazansin...

Burdan tekrardan Avni Amca ya ve Spek

Amca ya cok tesekkur ederim.. Sayelerinde

inanilmaz kar ettik..

Servetin Spegi olan Amca İnşallah diğer

hisselerimize de gelir ;)).boyle duzgun bir

spek ben görmedim...kimseyi dokmeden
    harika is yapti....

Biz ne kadar almanya arsa ederi su olmali desek de para olmadan bu isler olmuyor..

Spek Amcalar gwrek kisacasi..

Cumleden herkese saglikli mutlu huzurlu bereketli yillar dilerim..

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Hisse ve borsalar olurda duzeltme yapabilir

ve 2020 yilinda muhtesem bir kar yuzdesi

yakaladigimdan dolayi bugun itibariyle

Guzel hissemizle vedalastim.

Duzeltme yaparsa tekrar bulusacagiz..

yapmazsa da yolu acik olsun Servet

sevdaliari kazansin...

Burdan tekrardan Avni Amca ya ve Spek

Amca ya cok tesekkur ederim.. Sayelerinde

inanilmaz kar ettik..

Servetin Spegi olan Amca İnşallah diğer

hisselerimize de gelir ;)).boyle duzgun bir

spek ben görmedim...kimseyi dokmeden
    harika is yapti....

Biz ne kadar almanya arsa ederi su olmali desek de para olmadan bu isler olmuyor..

Spek Amcalar gwrek kisacasi..

Cumleden herkese saglikli mutlu huzurlu bereketli yillar dilerim..

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın heg geçenlerde çıktım demiştiniz.Az bişey kalmıştı...Tamamen mi çıktınız...İyi seneler...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 606/670 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •