Sayfa 61/1252 İlkİlk ... 11515960616263711111615611061 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. var mı dönüşü olan bu aralar? oranları bekliyoruz...

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TEB ÖZEL de bir süre kaldım ve çıktım. Özel olan hiçbir tarafını da görmedim.

CEPTETEB bile TEB ÖZEL den daha fazla imkan ve indirim sünüyor.

Sadece göz boyama ve aldatmaca...
    Bir çok bankada hesabım var / oldu. Vakıfbank özel bankacılık diğerlerinden farklı, ben de şaşırdım :-) İng özel bankacılık ta 400k vardı ama mt bazen telefonu bile açmıyordu :-) Teb de de aynı durum vardı. İkisini de şikayet ettim ama nafile...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Vakıfbank özel bankacılı daha mı iyi yani?

32 gün tl oranları nedir şu aralar?

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bir çok bankada hesabım var / oldu. Vakıfbank özel bankacılık diğerlerinden farklı, ben de şaşırdım :-) İng özel bankacılık ta 400k vardı ama mt bazen telefonu bile açmıyordu :-) Teb de de aynı durum vardı. İkisini de şikayet ettim ama nafile...

4. 32 gün 375k
    vakıf ö.b 19 yeni
    anadolubank 19,25 temdit

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben 24 de PAS geçileceği olasılığını daha fazla görüyorum.Dolar 4.5- 4.9 bandında hareket ettikçe faiz artışına gerek yok yaklaşımı hakim olacak...
    4.5-4.9 bandında hareket etmesinin bir sebebi de faiz artış beklentisidir
    Arttırmazsa bir/iki üst banda geçer büyük ihtimal

6.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    Vakıfbank özel bankacılı daha mı iyi yani?

32 gün tl oranları nedir şu aralar?
    Müşteriye ilgi/saygı yönünden beğendim. Haziran sonu 100k-1000k arası 19.20 ile 19.75 arası oran verdiler. Pazarlık yapmanız önemli...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Gayet rasyonel bir yaklasim. herkesin hesabini bu sekilde yapmasinda fayda var.

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    anladığım kadarıyla herkes ya dolarda yada dolara geçme peşinde yada hisse de o yüzden ben belli bir süre yazmasam iyi olacak tek kalmışım haberim yok video paylaşıyorum tanıdık mı deniyor yok yok ben yazmam artık
    Tanidik mi diyen arkadas aslinda bilindik, unlu biri mi diye sormaya calismis ama yanlis kelime kullanmis galiba

Sayfa 61/1252 İlkİlk ... 11515960616263711111615611061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •