Sayfa 61/388 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 481 - 488 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ekranı olanlar günlük pastaları yapıştırsa ya bi zahmet,sevaptır...

Son düzenleme : philosopher; 29-05-2017 saat: 22:44. Sebep: Ekleme
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Bu rakamlar halen diplerine hatta bu rakamlardan alanlar fazla beklemeden kısa vadede çok kazanabilir. Bu hafta aldığınız rakamların her zaman daha üstüne gidecektir haftalık olarak. Düşünün emlak sektöründe bir kartel tek firma üstelik metrekare fiyatı 250 TL olan milyon metrekarelik firma.

3.  Alıntı Originally Posted by cokgezer Yazıyı Oku
    Bu rakamlar halen diplerine hatta bu rakamlardan alanlar fazla beklemeden kısa vadede çok kazanabilir. Bu hafta aldığınız rakamların her zaman daha üstüne gidecektir haftalık olarak. Düşünün emlak sektöründe bir kartel tek firma üstelik metrekare fiyatı 250 TL olan milyon metrekarelik firma.
    ya gardaş sen niye aynı şeyleri yazıp duruyorsun ki?? niye pazarlıyorsun kağıdı? durmuş sen misin la yoksa

4. Bilgi vermekten başka bir şey yapmadığını düşünüyorum.bilgileri tekrar ediyorum. Olani tekrar ediyorum.al sat demiyorum. Kendi gözümle değer biciyorum

5. Kapta bir haber daha var. 31000 metrekare daha depo yapılıyor 6 aya. Dahada buyuyoruz yaklaşık yüzde 3 kapasite artışı demek bu. Yani hedef 1 milyon metrekarelik alanla kalmayacak belli oldu. Geçen haftada 22milyona 31000 metrekarelik​ başka bir inşaat için gene yer alınmıştı yani yüzde 6lik bir alan depo artışı geliyor yakında.

6. Durmuş ben olsam 1 metrekaresini verirmiyim ben 250 TL ye aptalmiyim. Ama durmuş aptal bunu bilin. Salak la bu adam düşünsene bedevaya bize firma veriyor. Zaten topu topu 246 milyon Lot var elinde yarısını yabancıya kaptirmis.

7. Halk güzel almış...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku

Halk güzel almış...
    Denizin satması da çok iyi oldu...

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

Sayfa 61/388 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz