Sayfa 61/72 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 481 - 488 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Ayrıca bişey daha spk şirkete durup duruken mi emir paketi cezası veriyor veya sen şirket sahibiysen veya o müşteri temsilcisi makamında oturan kimse hiç mi spk la iletişime geçmez yani en azından Bi sorsaydınız deseydiniz sen ne demeye ceza verdin emir paketi cezasını madem organize Bi durum var kim hangi hesapa sen bunları görüyorsun görüyorsun ceza veriyorsun hisseyi kısıtlıyorsun işte bu durumda şirketi temsil eden kişi bu hesaplara cezayı ver onları kısıtla ama benim şirketimi kısıtlama veya ky yı cezalandırma demeli bu ceza neye yarar o hesapların açığa çıktığını hesap sahiplerinin anlamasına yarar ve ky yı uyandırmadan ince ince çeşitli taktiklerle malı satmaya yarar başka bişey değil yarın bir gün birilerine ceza gelir beli bir süreliğine ama o kişiler malı çoktan satmış olur şirket uyuma malesef bu oyunlar bist in tamamında var o yüzden bizden bişey olmaz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. 2023 9 aylık kar :488.554.990
    2022 9 aylık kar: 189.113.266

3. Gideyim biraz Mia alayım 100 tane bisiklet satmış

4. Bitirdiler hisseyi bundan sonra düşer gibi

5. Demiştim düşürürler diye
    Tahtacısı biraz acımasızdır

6. 159 a stop koyan kazandı hayal kuranlar kaybetti gibi

7. Tabanı sert bozması lazım o da pek mümkün gözükmüyor

8. Yine ihtiyaç oldu yazmak
    Hacim bakınca Bi dünya hacim var ama aracı kurum dağılımına bakınca kurumlardaki net +- lotlar hiç bişey olmamış gibi ama alış ve satış kısmında yine Bi dünya hacim var bu neden kaynaklanıyor söyliyeyim tahtacı ve beraberindekilerin tüm aracı kurumlara dengeli bir şekilde dağıtılmış lotları var ve hangi kurumdan ky alış girerse girsin paylaşımlı olarak satış yapıyorlar ardından ky nın alım yaptığı kurumdan da satış yapıyorlar Bi dengesizlik olursa yani nette her hangi Bi kurumda lot şişince hemen dengelemek için lot alış satışı yapıp o şişkinliği alıyorlar böylece ky hissede lot değişimi yokmuş sanıyor veya kimse satıyormuş gibi düşünüyor büyük lot taşıyan kurumlardan lot eksilmediğini görüp rahatlıyor halbuki oralardaki lotları dengeliyorlar bu güne gelirsek dün yaptığı tabanın yarattığı çöküntüyü bugün %-6 - 7 ile gönül alıyor yani hadi yine iyisiniz taban olmadık yarın çıkar havası yaratıyorlar
    130 dan sonraki yükselişi feykti zaten bofayı +katalizör gibi kullandılar sahte al sat larla taşıdılar hacim yarattılar şimdi malı görmüyorlar malesef benim gördüğüm bu yanılıyorda olabilirim tabi kolay gelsin

Sayfa 61/72 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •