Sayfa 614/682 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Galipzedeler nirvanaya ermiş artık, inzivada herkes bakıyorumda, bu hisse nin geleceği yer 1,30 orda görüşürüz.
    galip kimseye para yedirmez, adam cumhurbaşkanın ekonomiye destek olun dediği günden beri satıyor bütün hisselerini düşürüyor, ama ben 1,30 â gelirse alicam bu gavatin malini,😀😁😂 sözüm söz, hemde 100 bin.lot alicam .

2.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    galip kimseye para yedirmez, adam cumhurbaşkanın ekonomiye destek olun dediği günden beri satıyor bütün hisselerini düşürüyor, ama ben 1,30 â gelirse alicam bu gavatin malini,😀😁😂 sözüm söz, hemde 100 bin.lot alicam .
    Son dakikada yine indirdi. Yarın istediğiniz seviyeye gelecek herhalde. Kap a haber mi gelecek acaba bugün böyle fiyat hareketli olduğuna göre

3. Allah belasını versin 3.40 maliyetle bekliyorum bekledikce iniyor zehir zıkkım olsun

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by snopypasa Yazıyı Oku
    Allah belasını versin 3.40 maliyetle bekliyorum bekledikce iniyor zehir zıkkım olsun

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    paşam lütfen. Kusura bakmayasın, yazıyoruz fiyat falan ,seninde yüksekmiş inşallah kurtarırsın, ama kısa sürede olumsuz oralara gelmesi, inşallah çok lot değildir elindeki,

Ben 130 gibi gelirse alır im oda su edirne projesi deniliyordu ondan dolayı yoksa hic bulaşmam, gerçi 1,30 olursa edirne projesi de yalan demektir mal çıkmak icin kullanılmış demektir. Nasıl olsa borsa boyle iş adamı denilen itler icin var, spk korumuyor ky i.

5.  Alıntı Originally Posted by gokhanmaydos Yazıyı Oku
    Son dakikada yine indirdi. Yarın istediğiniz seviyeye gelecek herhalde. Kap a haber mi gelecek acaba bugün böyle fiyat hareketli olduğuna göre
    haber falan gelmez ortak, elindeki mali satıyor , 1,30 â yarın gelmezde belki mart sonu gibi gelebilir, egerki edirne projesi yalan diysa, yoksa burdan hızla çıkarırlar 2 üstüne,

Ben beklerim kaybedecek birşey yok , gelirse alırım, gelmese sorun yok. Ama 131 dahi almam.

6. ???????????????????????

7. Gerçekten yuksek maliyetleri olanlara üzülüyorum. Bu aralar sürekli olumsuz haber gönderiyor , belkide baskı yapıp toplamak istiyorda2 olabilir. Yeterince topladıysa yukarı sürebilir de. Eğer iyi haberler yskinsa,

8. Bende 9 aydır beklemedeyim 3.55 maliyetle satmadim satmamda bu ineğe kazandıracak param yok benim

Sayfa 614/682 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •