Sayfa 62/350 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by Doğanay Yazıyı Oku
    Tiberius üstadım
    Yeni bir sistem yapmaya çalışıyorum ağırlık olarak hareketli ortalama kullanacağım,sistem içine otomatik trend ve otomatik fibo seviyelerini de ekleyip,
    Trend ve fibo seviyelerini aşağı yukarı kesmesine göre alış satış yapmak ayrıca bu seviyelere dokunup geri dönmesine görede alış ve satış yaptırmak istiyorum,destek verebilirseniz sevinirim
    Oto trend seviyesinden kastiniz nedir merak ettim ?

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Oto trend idealin hazırladığı bir kod ile trendin otomatik çizdirilebilmesidir

3.  Alıntı Originally Posted by Doğanay Yazıyı Oku
    Tiberius üstadım
    Yeni bir sistem yapmaya çalışıyorum ağırlık olarak hareketli ortalama kullanacağım,sistem içine otomatik trend ve otomatik fibo seviyelerini de ekleyip,
    Trend ve fibo seviyelerini aşağı yukarı kesmesine göre alış satış yapmak ayrıca bu seviyelere dokunup geri dönmesine görede alış ve satış yaptırmak istiyorum,destek verebilirseniz sevinirim
    ototrend'de çok saçma durumlar oluşabilir.
    Görmeden işlem yapma derim.
    Ayrıca back test yapmak da zor.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

4. oto trend belirli bir bar sayısına göre calısıyor

buda trendın yataya dönüşmesine sebep olabiliyor yazılan bar aralıgına göre. örnegın şimdiki bar aşağı dogru gidiyor trendde yeni düşük şimdiki bar olarak çiziyor buda trend açısını bozacak.

illa trendı kullanacaksan malarla şöyle bir yöntem yazabılırsın.

30 bar önceki ma ile şimdiki bar arasındakı ma farkı 800 den büyükse al -800 den kucukse sat şeklinde.

buda bir trend yöntemi.

----------------------------------------

bende 1 dakıkalıklarda çalısıyorum bıraz ters yapılar trend yapılarıyla birbirine geçirmeye calısıyorum.

bir süredir mumları inceliyorum ne çıkarabılırım diye ama kafamda tam bır mantık uyduramadım hala.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Oto trend sıkıntı olursa sadece fibo ları ilave etsemde olur ama şunu fark ettim fiyat önemli diğerleri teferruat,,ma lar candır

6.  Alıntı Originally Posted by KOSA Yazıyı Oku
    Bar replay özelliği gelebilirse sistemleri gece de test edip robotun gönderdiği sanal emirleri test edebiliriz. Repaint gibi hataları daha kolay yakalayabiliriz, veya farklı geliştirmeler için kullanabiliriz. Amibrokerda bu özellik vardı benim için güzel bir uygulama idi.
    Evet bu özellik gerçekten güzelde bar içinde hareket etmeyince pek bir işe yaramıyor.

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tiberus hocam hoşgeldin.aceba benim deli sorularıma cevap verebilir misin

8.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Tiberus hocam hoşgeldin.aceba benim deli sorularıma cevap verebilir misin

hoş bulduk üstat.
    calıştığımız yerden gelirse elimizden geleni yaparız.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

Sayfa 62/350 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •