Sayfa 62/165 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 489 - 496 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

getir 2.20 ye kafana kafana çakıcam :-)

Yılbaşından bugüne

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2017 ile kıyaslandığında Özellikle 2 ayda Çok net bir değişim var.
    Euro bazında ilk 2 ay %10 TL bazında ise gelirlerini %40 arttırdı
    Bunlara ek Otel doluluk oranları geçen seneye göre %10-20 arasında artış gösterdi.
    Geçen yıl Rusya'daki otellerde ciddi anlamda hasılat kaybı vardı.Bu kayıp şuan giderilmiş gözüküyor.
    Geçen sene ilk 2 ayda Tl bazlı elde edilen gelir.8,295,000 iken şuan bu gelir %40 artarak 11,220,000 ulaştı.
    2017/3 ayında hasılat 13.047.594 brüt: 10,500,000 şuan 1 ay gerideyiz ama yaklaştı.
    Geçen sene 63.539.265 tl Hasılat vardı bunun brütü 53,000,000 TL idi.
    Eğer artış bundan sonraki aylarda da aynı hızda devam ederse 2018 yeniden doğuş yılı olabilir.
    90,000,000-110,000,000 SENE SONU hasılat o zaman sürpriz olmaz.

4. Bu senedin derdi nedir?Zararken yükselir! Kara geçince düşer!Yılların borsacısı (nazarımda sırf elinde senet var diye ve millete goy goy yapmaya alıcı çekmeye yazdı o komik yazıyı)o bile bu senedi yıllarca taşımış!Kar gelince tavana gider yada alım fırsatı vermeden yükselir demişti! Neden yükselmiyor yılların tecrübeli akfgyo tecrübeli borsa yatırımcıları! Neden yükselemiyor kar gelince tavana bile gidebilir 2,50 geçer dediğiniz bu süper mario senet!? Senet yapıcı taşıdığı senetten emeklilik fonlarını baya fonlamış alıcı gelmeyince!?

Ytd.Değildir.

5. AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Bu senedin derdi nedir?Zararken yükselir! Kara geçince düşer!Yılların borsacısı (nazarımda sırf elinde senet var diye ve millete goy goy yapmaya alıcı çekmeye yazdı o komik yazıyı)o bile bu senedi yıllarca taşımış!Kar gelince tavana gider yada alım fırsatı vermeden yükselir demişti! Neden yükselmiyor yılların tecrübeli akfgyo tecrübeli borsa yatırımcıları! Neden yükselemiyor kar gelince tavana bile gidebilir 2,50 geçer dediğiniz bu süper mario senet!? Senet yapıcı taşıdığı senetten emeklilik fonlarını baya fonlamış alıcı gelmeyince!?

Ytd.Değildir.
    Komiklik olsun ya da goy goy olsun diye yazmadım öngörümü paylaştım, o gün %4 yukarda açtı kağıt ama tavana kitlemediler.

Önce 2,27 geçilecek uçak taksi yolundan piste çıkacak 2,50 den sonra da havalanmaya başlayacak.

Geçmiş sayfaları okuyun hangi fiyat seviyelerinden itibaren beklentilerimi paylaşmışım, kaçmadık bir yerlere buralardayız, değerlendiririz hep beraber yine.

Yıllardır taşımadım kağıdı , 1 yıl bile henüz dolmadı ama yıllar sonra zarardan kara geçti şirket. O sene bu sene.
    Son düzenleme : BağkurEmeklisi Ninja; 27-03-2018 saat: 10:00.

6. ilginize teşekkür ederim.Öncelikle ego baskını yazmadan cevap vermenize de ayrıca teşekkür ederim.Borsalarda bazı durumlar farklılaşmaya başladı negatif yönde.Bu senette ise piyasa yapıcının sizde ifade ettiniz zamanında yanlış hatırlamıyorsam(yabancısı bıyıklı yabancı) yabancı tarafından ufak ufak yedirme yaptı.Karşılayan ise ağırlıklı emeklilik fonları olduğunu görmekteyim.Her defa belirttim alıcı satıcı anlamında arz ve talebe gelen az ve en zor sırsı yapılan senetlerden birisi.Daha önce (sizde biliyorsunuz yazmıştık karşılıklı)2,00-2,05 bandı önemli.Haftalık 2,05 50 günlük hareketli ortalama desteği.Günlük ise 2,11 200 günlük hareketli ortalama destekleri mevcut.Daha önce geldi tekrar gelip rahatlarmı bakalım.Temel ise inşaat işi orta -uzun da iş yaptırır.Birikmiş zararlar mevcut kısa dönem temettü verme durumuna geçebilirmi!?Zor gözükmekte.İş tahta yapıcı ile patronun nasıl anlaşmışlığına kalmış.Hayırlısı olsun.Bol kazançlar saygılar.

Yatırım tavsiyesi olamaz.

7. AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Grafik giderek sıkışıyor. İki faklı görüş aşağıda. Düşeni kırdı mı, Rock ‘n Roll başlar...

Not: Alttaki Grafik twitterda @figaho79 isimli kullanıcıya aittir.

Not: Alttaki Grafik twitterda @garibanhamsi isimli kullanıcıya aittir. Flama hedefi 3.60 TL civarı...

p

8. Not: Grafik diğer köyden @osm32 isimli kullanıcıya aittir

Sayfa 62/165 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •