Sayfa 621/1019 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Burada 7/24 short kovalayacağınıza bir kaç yıl önce bu iki hisseyi alıp hiçbirşey yapmadan bekleseydiniz daha güzel olurdu. Keşke de o 20-30 yıllık borsacılar dediğiniz kitle de bu dediğimi yapsaydı. Kolay gelsin
    Bu arada Twitter nedir bilmem
    bir kuş türü... tıp fakültesinde tıbbi adını da diyorlardı neydi hatırlamıyorum ... uzun bi ismi vardı ... latince tabii ki furasartus tivittarus falan diye uzayıp gidiyordu
    Son düzenleme : Lucky Player; 18-11-2022 saat: 00:57.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    Üftade Hazretleri talebelerine yaptıkları nasihatlerde buyurdular ki ; '' Züht, yamalı elbise giymek, arpa ekmeği yemek değil, dünyanın faydasız şeylerine gönül bağlamamak ve uzun emel sahibi olmamaktır. Para, mal ve mülk kişinin zahit olmasına mani değildir. Dünyalığı bulunmayan da zahit sayılmaz. Dünyanın faydasız şeylerine aşırı düşkünlük olup olmadığına göre karar verilir.

İlim öğrenmenin ilk şartı, susmak ve edepli olmaktır. İkinci şartı, dikkatle dinleyip ezberlemektir. Üçüncü şartı, öğrendiği ile amel etmek, dördüncüsü de öğrendiği ilmi başkalarına öğretmek, herkese yaymaktır. ''
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Burada 7/24 short kovalayacağınıza bir kaç yıl önce bu iki hisseyi alıp hiçbirşey yapmadan bekleseydiniz daha güzel olurdu. Keşke de o 20-30 yıllık borsacılar dediğiniz kitle de bu dediğimi yapsaydı. Kolay gelsin
    Bu arada Twitter nedir bilmem
    Yoo hiç de senin hayal kurduğun gibi değil. Başkasının adına konuşamam fakat kendim ağustos başında vob 'a döndüm. Bir kere bile short olmadım henüz.

Yılsonu hedefim 4400 'dü. 2700-4400 arası sürekli long 'dum. 4400 'den sonra da flat bekliyorum 1 aydır. 5 çarpı kaldıraçla gayet de güzel kazandım. Pozlarımı da açar açmaz buraya yazdım. Forum gönderilerimden bu dediklerimi rahatlıkla doğrulayabilirsin.

Eminim burada benden daha fazla kazanan birçok arkadaş da vardır.

Ben 1 ay sonra da buradayım. O zaman gel SASA hakkında tekrar konuşalım. Tabii gelmeye yüzün olursa
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

4. Ben her zaman gelirim. Sizi not aldım
    Bereketli kazançlar

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    Üftade Hazretleri buyurdular ki ; '' Ölüm her an gelebilir. Yarına kadar yaşayabileceğini zanneden bir kimse ölüm için hazırlıklı değildir.
    Allahü tealaya yapılan ibadetler, ölümü hatırlamaya işarettir. Günah ve kusur olan işler de, ölümü unutmuş olmanın alametidir. ''

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. hmz stbyk

bu ilmi sözüm, para ve sermaye piyasalarındaki işlemlerle ilgi bir metafor metaforyal metaforik - mecaz mecazsal mecazi artık her ne halt ise Türkçe gramer kuralları gereği hangisi kullanılması gerekiyorsa işte öyle bir anlatımdır. Türk dil bilgisi kurultay üyesi miyim ben.

488..489 civarı tepki verir ve 500
    Üstü kapatır, dileğiyle geçsin bugün..

525...485.. Bandında 15 dakikada
    Çılgınca para kaldıranı tebrik ederim..

Vadeli nin esasının SHORT. Olduğunu bize
    Tekrar tekrar hatırlattı..

Bu konudaki filmlerde SHORT kazançlar üzerine çevrilmiştir. Wirecard, The big short..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Zarar var ama fazla teminat çağrısı yok. Vatandaş bu sefer yeterli cephane ile gelmiş olmalı ya da kağıt üstünde bir zarar var. Vadelide genelde piyasa yapıcı long diğer short oluyordu.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 621/1019 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •