Sayfa 621/1000 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    vurkaç zamanı
    Güzel pastandan alsak bir tane kağıt bazlı bakınca bofa hemen hepsinde satıcı.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

baş düzenbaz bugün ThY..

Döviz tarafı çok sakin bugün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Ne yaptığı belli değil mide bulandırdı. Bu terbiyesizlik yani o zaman top gibi oynayalım koca koca şirket hisseleriyle ne ala iş. 2 yıldır düşmez abi, düşse de çıkar abi, fişek, uzay diyen adamlar para kazandı inanılmaz bir durum bu. Düzeltmeler de sert oldu ama kısa sürede toparladı sonra, yine çıkar abi düştüğü yere diyen kazandı. Bu nedir? Şu an bu endeksi yukarı götürecek hiç bir güç yok. Borsa enflasyondan koruyan bir araç değil sonuçta ve bir sürü risk var. Cds 700 üstüne yerleşmiş. Bilançolar iyi ancak sürdürülebilir mi? Bazı hisselerde tuhaf hareketler oldu geri alım açıklanıp uçtu vs ve hala yükseliyorlar. Yani geri alım yapacakmış abi yine hadi alalım diye tavana atlayan adamlar kaybetmedi. Çoğunluğun düşündüğünün tersi de olmuyor bence çoğu kişi çıkış bekliyor, bu forumda bile herkes short tuşunu söktüm enflasyon var demeye başladı. Mecburen kapattım pozisyonları ancak korkudan long da açamıyorum, bundan sonra geri dönerse borsayı bırakırım, dönecekse bugün dönmeliydi oyuncak değil bu, sermaye bırakmadılar yahu aç gözlü herifler. "Asla yatırım tavsiyesi değildir"
    Bunu yazmıştım bir kaç gün önce tepe fazlasıyla geçilmişti başka gördüğüm şeyler de vardı döneceğini düşünmüştüm, yazık değil mi bana? Aç gözlüler yukarıdan daha da mal vermek istedi demekki. Burada bir hissede açtığım pozisyonun tam tersine bir anda kapanışta %6 yapmıştı hiç bir sebep olmadan bu birinci hırsızlık zaten, onu yedikten sonra dengem bozuldu mecbur yukarıdan long açtım korksamda. Malumunuz, çöküşü de yedik. Adamlar ralli süsü verdi bilerek. Bu resmen planlı hırsızlık! Ben doğru okudum piyasayı ama cezalandırıldım! Buradan döner mi, dönebilir de ama ben geri çekileceğini görmüştüm, bütün sermayemi erittiler. "Yatırım tavsiyesi değildir"
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    baş düzenbaz bugün ThY..
    Döviz açığına göre ilk 5:
    Türk Hava Yolları
    Zorlu Enerji
    Pegasus Hava Yolları
    SASA Polyester Sanayi
    Ford Otosan
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kanırttı pala
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Şoför atladı, müşteri bulmak için tepki yapanbilür.

2855 lönk

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İlk defa üttük memedabi, real time online flat
    Big cort u utecegim ülkeye döviz gazandircsm ben sen fakirsin seni utsem kimseye fayda yok..

Sayfa 621/1000 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •