Sayfa 623/944 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 7552 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. bugün hiç bakmamıştım 2 dakika bir göz atayım dedim gene sinirlerimi hoplattı şrefsiz hisse.
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Çay için çay, çok eziyet çektiniz. O aldı bu sattı bu neden almadı gibi şeylerle kendinizi zehirlemeyin. Döngü dibi gördü ve yavaş yavaş dönüş başladı diyoruz size. Yavaş başladı yavaş devam edecek ama bir yerden sonra hızlanacak, işte o esnada Ereğli'de hızlanacak. Bunlar daha fragman. Çay için çay.
    O günlerden bir yazı Hisse 50 lerin üzerinde.
    Daha evvel verdiğimiz bütün endeks hareketlerinden bağımsız hedeflerimizden 40.50 hedefine de bugün itibari ile geldi. Son değer 37 değeri. Taaaa geçen seneden beri yazdığım 1.25 dolar daki boşluğunu bugün kapadı bu arada. Bakalım bir boşluk kapama tepkisi gelebilecek mi yoksa 1 dolara marş marş mı.?

3. Daha evvel endeks ve hisse hareket korelasyonu üzerine oldukça detaylı bir yazı yazdım idi. eregl de bu korelasyon negatifin de ötesinde süper negatif bölgede. Bugün endeks öyle yada böyle artı da iken eregl yüzde 2 eksi de ki 2 senedir zaten yüzde 200 enflasyona rağmen yüzde 10 bile tl bazlı net getiri elde edememiş . Geçen sene anlattığım korelasyonda pozitif olarak değerlenmediği sürece kısa vadeli vur kaç lar dışında uzak durulması lazım gelir. Kısa vadeli vur kaç da geçmiş grafiklere bakıp kolay gibi gözükür ama değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Verdiğimiz 41.50 hedef değer bütün endeks hareketlerinden bağımsız bugün itibari ile gerçekleşmiş durumdadır. 40.50 ve 37 nihai hedeflerimiz devam ediyor.
     Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    O günlerden bir yazı Hisse 50 lerin üzerinde.
    Daha evvel verdiğimiz bütün endeks hareketlerinden bağımsız hedeflerimizden 40.50 hedefine de bugün itibari ile geldi. Son değer 37 değeri. Taaaa geçen seneden beri yazdığım 1.25 dolar daki boşluğunu bugün kapadı bu arada. Bakalım bir boşluk kapama tepkisi gelebilecek mi yoksa 1 dolara marş marş mı.?
    Tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

5. Ruh hastası hergün gelip eski yazılarını alıntılayıp ben demiştim. Bozuk saatte günde 2 defa doğruyu gösterir. Bundan sonrasını söyle madem çok biliyorsun nerden ne alsın bu millet mr.kahin

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    küfür etmenizi gerektirecek ne yazmışım ? sn mathias'ın verdiği hedefler birer birer gerçekleşiyor , tebrik ediyorum kendisini . keşke siz de etseniz diyeceğim ama sn mathias'ın dediği gibi bazılarınızın para kazanma gibi bir derdi yok.
    Sn mathias 😂 yahu adamın yazdığı noktalar zaten risk noktaları 1.30, 1.25, 1.10 1 dolar. Üstte de 1.5 dirençti mesela. Borsa bu, alta gelir üste de gider. Bu adam piyasa kötü buralara gelir dedi, 1.25e geldi eyvallah ama çıkıp da adama hemen höstad muamalesi yapıyorsunuz. Ne meraklısınız bir höstadınızın olmasına.

7.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Ruh hastası hergün gelip eski yazılarını alıntılayıp ben demiştim. Bozuk saatte günde 2 defa doğruyu gösterir. Bundan sonrasını söyle madem çok biliyorsun nerden ne alsın bu millet mr.kahin

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    37 hedef demiş daha ne desin ? 41,50 ve 40,50'leri hisse 50'lerde iken burada coşku hakim iken , linçlenmesine ( hala da devam ediliyor ) yazmış . bence kıskançlığı kenara bırakıp takdir etmek lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Sn mathias 😂 yahu adamın yazdığı noktalar zaten risk noktaları 1.30, 1.25, 1.10 1 dolar. Üstte de 1.5 dirençti mesela. Borsa bu, alta gelir üste de gider. Bu adam piyasa kötü buralara gelir dedi, 1.25e geldi eyvallah ama çıkıp da adama hemen höstad muamalesi yapıyorsunuz. Ne meraklısınız bir höstadınızın olmasına.
    sizin para kazanmaya niyetiniz yok . olumsuz gördüğünüz her yazıyı ve yazanı yok saymaya alışmışsınız.

Sayfa 623/944 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •