Sayfa 627/632 İlkİlk ... 127527577617625626627628629 ... SonSon
Arama sonucu : 5049 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Tavan hayırlı olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

cinconu ezecez o eziklikle gidip bi daha ezilecek, sonra biz şampiyon olacaz..

Teknikte zorlama yoktur..

3. ne şampiyonluğu üstat ya. şampiyon olanların nefesi kokuyor şu anda. bjk neden gitti yukarı ? ts neden gidiyor ? spor kulüpleri şampiyon olduğu için değil başkan, teknik direktör, sermaye artışı vb. beklenmedik durumlarda prim yaparlar. şampiyonluk sadece pastanın üzerindeki çilekten ibaret. aman fener şampiyon falan olmasın bu sene. bak seneye tepeye oynarsa o zaman potansiyel büyük tabi. yatırım tavsiyesi değildir.

Yok ben önümüzdeki 100 yıl boyunca dedim: "cinconu ezecez" diye..

5. cümbüşe devam yatırım tavsiyesi değildir.

Aziz Yıldırım basın toplantısı yaptı,,,en çok sevdiğim sözü,,"mevcut Başkan ben Fenerbahçenin başında olursam bizi şampiyon yapmazlar" dedi diyor.
    O zaman Ali Koç tekrar neden aday oluyor.Bırak Aziz Yıldırım Başkan seçilsin.
    Gidin morinho ile imzaları atın diyor,,seçilemessem morınho nun yarı parasını ben ödeyeceğim diyor.
    Buna karşılık Ali Koç ne diyecek bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Aziz Yıldırım,seçilirsem banka borçlarını kapatacağım dedi.
    Nasıl kapatır ne şekilde kapatır,,,yüksek tahsisli bedelli mi yapar,,,bahacaaz.

Morunyoo kim be.. Fatih TEMİR gelse daha iyi.. Biri birinden KAS öbürü öbüründen INTI..
    Ego böcükleri..

Türk futbolcu lazım sadece. Yaşı otuzu geçmişler değil ama..
    İsmail gitsin Oğuz ÇETİN başa geçsin.

Sayfa 627/632 İlkİlk ... 127527577617625626627628629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •