Sayfa 63/399 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3192 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    "Temel teknik işlemez bu hissede" lafı tam bir şehir efsanesi sn. BOZKIRLI... Ben tekniğin işlemediği hiç bir hisse görmedim saçma sapan hisseler haricinde tabiki... aldıgınız her lotu, yazdıgınız her kelamı takip ediyorlar kısmına kesinlikle katılıyorum şöyleki: eski forumda bir dönem hisse 9 TL seviyelerindeyken birileri çıkıp milletin elindeki lot sayısını, maliyetini öğrenmeye çalışmış ve ısrarla bunu sormuş soruşturmuş... Takip eden etsin kim ne halt yiyorsa meydan okuyorum.. Elimde kapı gibi grafiğim var çok şükür param ve Allah ömür verirse zamanımda var...
    geçmiş 10 yıla bir bak...kaç tane TEKNİKÇİ...TARİH OLMUŞ... bryat başka birşey dir...

2.  Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    geçmiş 10 yıla bir bak...kaç tane TEKNİKÇİ...TARİH OLMUŞ... bryat başka birşey dir...
    evet maalesef sinirli haklı.. kimler geldi kimler geçti.. umarım İNATCI yanılmaz bizi de sevindirir.

3. Madem kağıdın temeli güzel tekniği güzel peki bu kağıt neden gitmiyor?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

4. Patron neden elinde toplu malı olan ky lara ünlü menkulü aracı yollayarak malları toplamaya kalktı?

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

5. Patron zaten kagıdın hemen hemen hepsini elinde bulundurduğu halde neden kalan ona göre cüzzi malıda toplamaya çalışıo? Yoksa kottan mı çıkacak?

6. Bu soruları tekniğinizin cevablayabileceğini sanmıyorum.. zaten senelerdir de cevablayamadı..

7.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Patron neden elinde toplu malı olan ky lara ünlü menkulü aracı yollayarak malları toplamaya kalktı?

vayyy ünlü adam mı göndermiş?

8.  Alıntı Originally Posted by temple Yazıyı Oku
    vayyy ünlü adam mı göndermiş?
    Abiler daha iyi bilir ünlünün geldiğini aradıgını mal istediğini mala fiyat biçtiğini

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/399 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •