Sayfa 63/72 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 497 - 504 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Önceden yazar çizerdim Bi Allahın kulu sayfaya gelmezdi şimdi 15 kişi var demekki sağlam yapıştırdılar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. 3 5 10 15 50 100 lotla gıdıklıyorlar ky gaza gelip araya girsin alış yapsın satışa yazdıkları erimiyor başka türlü
    Son düzenleme : kilavuz; 26-12-2023 saat: 15:45.

4. Cuma günü dolaşımda çıkan lotların bildirimi yeni gönderildi Bi telaşla gün içinde ihraç parasını hisseye yatırmış olmasın bunlar

5. Bugün yener karabulut tarafından işlem gören tipe dönüşüm talebiyle başvurular lot sayısını yanlış görmüşüm yaşlılık işte gözler iyi görmüyor kusura bakmayın 2.045, 000 rakamını yanlış okumuşum virgülü nokta diye okuyunca rakam milyon la çarpılmış oldu borsaya kote olacak lot sayısı 109 534 adetmiş orbay ceylan+yener karabulut un toplam hisse adeti tekrar özür dilerim

6. Bazı kişiler değişik platformlarda bürüt takas şu tarihte kalkacak yok kredili işlemler şu tarihte kalkacak diyerek ky yı borsaya yeni gelen yatırımcıyı kandırıyor öyle değil emir paketi tedbiri bitene kadar diğer cezalar devreden çıkmıyor bilginize yani 24 ocak seans sonuna kadar tüm cezalar uygulanacak

7. Geri döner

8. Alsat keyfine bak dönemi

Sayfa 63/72 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz