Sayfa 63/136 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    yeotek arkadan baktıracak başkada uyguna yenilebilir enerji kalmadı..ytd
    bız varız ya hocam,,brlsm yenı şirketımız bu alanda ,,pıyasa degerı 6 mılyar ,,en uygunu bızız, onlara yaklaşmak için bayağı yol almamız gerek..!!bence yeo ekstra haber vs düşmezse bıraz dınlenmelı ben enaz 300 mılyon beklıyordum buda fk yı bayağı aşağı çekecektı brlşm gıbı.. bılançoyu,, 144 çok az geldı bekllentiı altı ,,yıl sonu hedefı benım için yuksek olsada bu aralar yeoda beklemek kednı adıma rısk teşkıl eder..kotu şirket hıc degıl bılakıs alanda en ucuzlardan bırı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Aslında kar marjı olarak en yüksek işimiz hastaneler. o kısımdan gelecek iş anlaşmaları şirkete nakit olarak daha büyük pozitif etkiler sağlayacak. Ges konusunda piyasa çok hassas bunu anlıyorum ama birleşim için en yüksek yüzdeli kar hastane isinde bugüne kadar

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ges yok gorduğum kadarıyle,,ges gelmesı lazım bızı asıl surukleycek haberler orada,,bunlar da olsun tabı ;ama bızı koşturacak olan ges haberlerı..!!!

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bız varız ya hocam,,brlsm yenı şirketımız bu alanda ,,pıyasa degerı 6 mılyar ,,en uygunu bızız, onlara yaklaşmak için bayağı yol almamız gerek..!!bence yeo ekstra haber vs düşmezse bıraz dınlenmelı ben enaz 300 mılyon beklıyordum buda fk yı bayağı aşağı çekecektı brlşm gıbı.. bılançoyu,, 144 çok az geldı bekllentiı altı ,,yıl sonu hedefı benım için yuksek olsada bu aralar yeoda beklemek kednı adıma rısk teşkıl eder..kotu şirket hıc degıl bılakıs alanda en ucuzlardan bırı..
    eyvallah brslm var yanına ucuz kalmışlardan bakınıyordum yeotek yarısı duruyor gerçi.. nasip

4.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim dostum senin adına çok sevindim. zekat, sadaka çok önemli. kazancımızın bir kısmını dağıtmak ihtiyacı olanlara vermekle çok iyi yapmışsın. Emekli olunca başhekimle konuşacağım vs demiştin ona çok gülmüştük o dönem. cvende biraz daha sabır demeni beklerdim. benimde orda bir kısım payım var. senin kadar sabırsız değilim burdan bugün itibariyle çıktım. 12 lira bandında almıştım. bu kadarı benim için yeterli. seni Fortede görmek isterim. güzel bir hikaye yazacak gibi sevgili Kwon, metehan bekleriz
    forte yi pek tanımıyorum..ne iş yapar beklentisi nedir bilmiyorum...şu anda brlsm bana yetiyor....ben de bu sabah yeotk de yeter dedim...67 den almıştım..182,30 dan verdim...benden alan da kazansın istiyorum...brlsm de dinamizm görüyorum...umuyorum ki güzel yerlere gider...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    forte yi pek tanımıyorum..ne iş yapar beklentisi nedir bilmiyorum...şu anda brlsm bana yetiyor....ben de bu sabah yeotk de yeter dedim...67 den almıştım..182,30 dan verdim...benden alan da kazansın istiyorum...brlsm de dinamizm görüyorum...umuyorum ki güzel yerlere gider...
    Alfas yeotek hala elinde tutanlardanım. hatta alfas ilk halka arzdan beri tutuyorum aynı lotla paramıza göre iyi lot vermişti. sağolsun tahtacı da ihya etti. yeotek çok güzel hala %15 portföyüm orda.. kısa olmaz ama sene sonu yapacak birşeyler oda. Fortede hikaye çok dostum..5 yıl süreyle karın yarısını temettü veren şirket çok zor takdir edersinki..ama benim odaklandığım savunma sanayindeki işbirlikleri özellikle körfez tarafı ile ilgili yakın zamanda haberler geleceğini düşünüyorum bilmem anlatabildim mi? olur olmaz yakında belli olur...birleşimde sizleri görünce seçimin ne kadar doğru olduğunu gördüm. ama bu seferde ben sabırsız davrandım biraz sanırım...

6. 413.160.000 ihale almış alıyo akıyo
    ytd deli saçmasıdır

7. Bizi listenin 8 numarasına koymuş

Sayfa 63/136 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •