Sayfa 63/1012 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Benim bugünki gördüğüm şey malı devrediyorlar bir haftaya kalmaz iyi bir düzeltme görecez kendi düşüncemdir asla ve asla y.t.d
    O muhteşem 22bin kişide Malı ucuza verecek göz var mı, herifler 660bin yatırımcının elinden hisselerini toplamış geri verirler mi sence

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Portföy dilimi 1 milyonda bitmiş, 10 milyon ve 100 milyon üzeri hatta 1 milyar TL üzeri de olmalı.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

ALTINA ve GÜMÜŞ de OPERASYONU abd nin 4 büyük bankası yaptığı konuşuluyor.... Geçen yazmıştım çin de kapalı fırsat bu fırsat deyip operasyonu gerçekleştirmişler..Tabi abd nin has mı olan çin ve rusya önümüzdeki günlerde nasıl cevap verir görecez...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4. Ariston abi o dediğini yaparlarsa palanın kimliği piyasaya çıkar
    Bistt üç hacinin elindeymiş diye söylenti mevcut

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Yaş gruplarına göre durum

Yaşlılarda kişi başına portföy çok yüksek.

Rakamları elle girip hesaplama yapmak gerekiyor.

Yaşlı borsacıların vefatları dağılımı etkileyebilir.

Bu arada yaşlı kişilerin de sayısı artmış. halka arzda yaşılar adına hesap açılıyor olmalı.
    Normalde yaşlanınca hisse senedi alınmaz.

1 ayda 75 yaş üstü yatırımcı sayısı %7 artmış.

70-74 bir ayda %10,6 artmış.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    O muhteşem 22bin kişide Malı ucuza verecek göz var mı, herifler 660bin yatırımcının elinden hisselerini toplamış geri verirler mi sence
    Vermezler. Verdilerse ama basarlar. Vermediler ise sürerler. Mutlaka çoğunluk kaybeden

VİOP30 günlük de İs Yatırım short artırmış, TEB long arttırmış,

VİOP30 taşınan da TEB ve YapıKredi Yatırım long tarafda güçlü, İs BofA Ak ve HSBC de short tarafda güçlü görünüyor, İs ve BofA nın pozisyonunu önemsiyorum, gerçi İs Yatırım SPOT da mal alıp burada satarak albitraj yapıyor, Her zamanki gibi diğer short diğer longdan daha fazla ama eskisi gibi diğer short 100 binlere yakın olmayıp 36 bin kontrat,

Tv kanallarında yorumlarda forumlarda ve yatırımcı dilinde kısa vadede 10 bin konuşulmaya başladı, herkes yükselişe inanmış görünüyor, shortçular düşüşe inanmadığı sürece bu borsa da o konuşulan hedef zor gelir! ancak önümüzdeki günlerde bir düzeltme gelip sonrasında o hedeflere orta vadede ulaşılabilir,
    Bu yorumu yaparken VİOP30 ve Pay Vadeliler de pozisyonum olmayıp yan hisseler taşımaktayım, bu düşüncem pozisyonum geregi isteğim dahilinde degildir! ytd!

8.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    shortun canı çıksın. spot kacirdigim firsatin haddi hesabi yok.. .
    sorma
    3-4 iyi pırasa bulursan yaz
    kredi kartı geldi, ödüyecek nakit yok
    ..

Sayfa 63/1012 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz