Sayfa 632/967 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,888
    Karaderili ; madem speği tanıyorsun , spek kardeş e söyle benim gibi renkli birini yanına almadan gitmesin ,

Karaderili söyle ona 1.47 yansın . Zor ama spekler de zor işlerin adamı .

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Sayın baygeorge yaşınız 59 ve aşagıdaki paylaşım için kafa yoruyorsunuz ))) ama dediğim gibi bizim spek horon teper..sizin dediğiniz latin borsasında umarım bizzat şahit olmadınız ))
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Karaderili ; madem speği tanıyorsun , spek kardeş e söyle benim gibi renkli birini yanına almadan gitmesin ,

Karaderili söyle ona 1.47 yansın . Zor ama spekler de zor işlerin adamı .
    karadere sn george rizede eski adı karadere yeni adı kalkandere olan şirin bir ilçemiz..saygılar.
    işim olmaz spek vs ama eminim bahsettiğiniz dans yerine horon tepme ihtimali çoook yüksek
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

3. Bu tavuk neden bu kadar bagriyor anlam veremedim acaba ahirin yanina yumurta mi yapti ...komsunun horozuyla kiristiriyordu en son ihtiyar horoz durumu mu fark etti ....neyse tavuk bagirir yumurta mi tavuktan tavuk mu yumurtadan tartismasindan ziyede .....konu nerden buraya geldi ilce koy vs olunca kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    Bu tavuk neden bu kadar bagriyor anlam veremedim acaba ahirin yanina yumurta mi yapti ...komsunun horozuyla kiristiriyordu en son ihtiyar horoz durumu mu fark etti ....neyse tavuk bagirir yumurta mi tavuktan tavuk mu yumurtadan tartismasindan ziyede .....konu nerden buraya geldi ilce koy vs olunca kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir...
    kel alaka olmuş yumurta tavuk mevzuuu bu topicte revaçta anlaşılan..yatırmlarınız tavuk horoz yumurta analizine kaldıysa vahki vaahh..çay parası çıkıyormu ahahah)
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,888
    Rizede de pazardan sonrası ıraktır tanımam bilmem .

Ma Xopuri vore
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

6. Tavuk bagirdikca konu komsu seyre cikmis ....:)) kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

7. @borsa tutkunu tweet atmış....
    "Sabah aldığım hisselerimi neden satamıyorum. Gün içi al sat yapılmıyormu. #isgsy......
    ��������☂ï¸â˜‚ï¸â˜‚ï¸â˜‚ï¸â˜‚ï¸â˜‚ï¸

8.  Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    Bu tavuk neden bu kadar bagriyor anlam veremedim acaba ahirin yanina yumurta mi yapti ...komsunun horozuyla kiristiriyordu en son ihtiyar horoz durumu mu fark etti ....neyse tavuk bagirir yumurta mi tavuktan tavuk mu yumurtadan tartismasindan ziyede .....konu nerden buraya geldi ilce koy vs olunca kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir...
    tavuk kümestenmi kaçtı yoksa.....

Sayfa 632/967 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •