Sayfa 635/837 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 6695 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Fenerli arkadaşın hakkını yemeyelim . Aksam ben sattim gidiyorum yazmasaydi biz bu tavani zor görürdük. Ama tavandan geri almasından çok korkuyorum. ��
    biraz sabırlı olmak gerekiyor. bende dahil son bir aydır kızıyoruz kaç defa sakinledim. sabırla bekledim bakalım bugün güzel hacimle tavan kapamaya dogru gidiyoruz.

şeker yatırım 757bin lot geri aldı ama zararı hala aynı kesesine bereket sagolsun.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

688bin lot tavanda beklemekte

en iyi alıcılar

ykb 808k
    şeker 757 sagolsun zarar etmesine ragmen geri geldi
    bankof 647k lot
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    baya sıg tahta da dökmeden gitmezler gesan bile aylardır izliyoruz.

citi 2 milyonun üzerine cıkınca tahta rahatlayacak dedik adamlar 2.2m lot aldıktan sonra bedelsiz halka arz geldi.. ve citi şuan 4. sorada takasta..

bu sürede sen döküldün, kwon, benim yakınlarım güzel lotlar verdiler

bekleyecen senden başkasının satmasını )
    aynen öyle dostum..sabır olmadan kazanmak da olmuyor...tez canlı olmak zarardan başka bir şey vermez...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Zirvemize(eski parayla 302.5 milyon tl) çok yaklaştık(297.4teyiz) ve oldukça hacimli bir tavan yapıyoruz, gayet güzel, inşallah böyle kapatır. Ben de bir zamanlar sahip olduğum lotların %25i ile devam ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    688bin lot tavanda beklemekte

en iyi alıcılar

ykb 808k
    şeker 757 sagolsun zarar etmesine ragmen geri geldi
    bankof 647k lot
    Tavanda 1.835.285 adet ile kapatmış.
    Ben çayımı içer, keyfime bakarım....

6.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Tavanda 1.835.285 adet ile kapatmış.
    Ben çayımı içer, keyfime bakarım....
    Çay sız olmaz. Çay şart. Bu kadar ky ye mal çaktılar tavandan sindirmek için Çay sart😄

7. Bireysele eşit yüzde 80 gayet güzel Behiç dede sağolsun...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Çay sız olmaz. Çay şart. Bu kadar ky ye mal çaktılar tavandan sindirmek için Çay sart😄
    Patron satışlarıyla elde edilecek fon da Şirket'e enjekte edilecek. Fon kullanım raporunu okuyabilirsiniz.

https://www.europowerenerji.com.tr/t...-bilgileri.php

Europower oldukça büyük bir yapı haline gelecek. %55'ine sahip olmamız çok büyük avantaj. Halka arz sonrası piyasa değerinin 9 milyar TL'den hızlıca 20 milyar TL'ye yükseleceğini düşünüyorum. 80 liradan önce alım fırsatı vermeyecektir tahminimce. Bu süreç bittikten sonra Peak'in de halka arz edilmesini beklerim. Tahminen ikinci fabrika devreye grince, kapasite ikiye katlanınca Peak'te halka arz edilecektir. Günlük ve haftalıkta TL bazlı zirve kapanışı olması lazım. Çalkantılar olacaktır. Bu tür fırsatlar sık gelmez. Bugün 53 olan F/K seneye bugün yine 53 olduğunda belki yine 300 lira görülecektir. Yüklü mal taşıyan ortaklarımızın büyük bir kısmı maalesef bu yolculukta bizimle olamayacaklar. Şurada 3-5 kişi yazıp çiziyoruz. Malın çok dağınık olduğunu düşünmüyorum. Bölünme öncesi on binlerce lota sahip olanlardan pek kimse kalmadı. İzahnameyi okuyalım.

Sakin olup plana güvenin.

Sayfa 635/837 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •