Sayfa 638/1001 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Durum 7.5 Menu 10 EUR
    iyi bari en azından burda döner fiyatı hala almanyadan ucuzmuş

geçen sene görmüştüm xde, doğru yanlış bilmiyorum- tamek 1 kg kutu salça almanya fiyatı 1 euro, türkiye fiyatı 3 euro.. tamamen yerli üretim, yabancı girdi yok, salça üretiminde enerji maliyeti matah bi yekun değil.. şirketlerin nasıl bi fiyatlama mekanizması uyguladığına çarpıcı bi örnek, o yüzden şirketlerin 20 yılın açık ara en yüksek kar marjlarına ulaştığına, şriket karlarına kıyasla emek payının milli hasıla içinde niye geri düştüğüne şaşırmamak lazım

2. Genç kesim gerçekten de meslek sahibi mi, yeterliler mi yoksa değiller mi bence onu düşünmeliler..
    Kötü bir üniversite diploması, dizi izlerken öğrenilmeye çalışılan kırık bir İngilizce, tıngır mıngır ancak yüzeysel kullanılmaya çalışılan ofis programları gibi temel zayıflıkların üzerine, kendini geliştirememe, yeterli azme sahip olamama, sürekli memnuniyetsizlik de eklenince bu durum çok normal....
    Avrupa da kafelerde saati 10 euroya (o da iyi bir kafede) çalışmaya çalışsınlar...Ama anne babaya yapılan kapris orada yok. Bilen biri olarak baştan diyeyim...

Yarin FED toplantisi var. Faizden ziyade takip etmeniz gereken sey Powell amca in agzindan cikacak su cumledir

"Gelecek yilin ilk yarisinda faiz indirimlerine baslayabiliriz"

Eger bunu duymazsaniz iste o zaman korkun

4.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    şu otogar hikayesini anlatsana dostum- vobta terste kaldın, eksi bakiye yüzünden herşeyine haciz geldi, ve otogarda gecelemek zorunda mı kaldın, nasıl oldu ?
    Dayı paranı getir voba aç geafigi de ki extension 1 a bu gider hooop otogardasin

Bu kadar

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    ...
    ama yaşı 15-35 arasındaki genç kesim için kabus gibi bir ülkeyiz...şartları kötü, gelecekten beklentileri yok, ağızları ile kuş tutsalar bir ev bir araba alamayacakları, kiraya çalışacakları bir dünya bekliyor onları...umarım mevcut düzen değişir de, onlar da geleceğe umitle bakar.
    Ben mahduma okuma boşuna dedim, yanıma aldım eğitiyorum. En kral vobcu olsun paraya para demez, ama biraz tırsak, hiç baa çekmemiş

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,689
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hep ucuz yırtıyoruz, gıl payı kurtuluyoruz

Doğru süülüyon herşey mümkün bu arenada, dün akşam pazarı ucuzluğunda lönklediydim real time online olarak sende çok güzel motivasyon verdiydin baa, ahanda real time kapattım cetunu makinadan aldım. Flat takılam eccük
    Bazen iki adım geri çekilip izlemekte fayda var öyle günlerden geçiyoruz .vob spot farketmez çok fazla işlem yapmakla çok fazla kazanamazsın ..şahsi fikrim tercihim bana iyi geliyor
    içimdeki boğayı ehlileştirmekle içimdeki ayı ya fazla yüz vermeme arası denge sağlamağa çalışıyorum ..kolay değil tabii
    10 gündür tirübündeyim tek işlem yapmadım

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yarin FED toplantisi var. Faizden ziyade takip etmeniz gereken sey Powell amca in agzindan cikacak su cumledir

"Gelecek yilin ilk yarisinda faiz indirimlerine baslayabiliriz"

Eger bunu duymazsaniz iste o zaman korkun
    artış başladığından beridir tersini yapıyor borsalar,onu nasıl hizah edelilecek
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Son damla misali ucunda tutuyor gibi bakalım bademler.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 638/1001 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •