Sayfa 64/582 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 4650 madde; 505 - 512 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Yok mu bugünkü pastadan paylaşacak babayiğit

2. 3.5 yıl sonunda dolar bazında paramı kurtarıp çıktım. bu sürede çektiğimi ben bilirim birde buranın emektarları. bir daha hicbir gyo nun önünden gecmem. güzel bir eğitim almış olduk. kalan arkadaşlar kazanır inşallah. buradaki birçok yatırımcı bunu hakediyor.

yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    3.5 yıl sonunda dolar bazında paramı kurtarıp çıktım. bu sürede çektiğimi ben bilirim birde buranın emektarları. bir daha hicbir gyo nun önünden gecmem. güzel bir eğitim almış olduk. kalan arkadaşlar kazanır inşallah. buradaki birçok yatırımcı bunu hakediyor.

O yüzden düşüyor demek ki

4. EKGYO dan alınan mülkler bilançoda görünmüyor ama ekgyo kendi bilançosuna işlemiş değişimi. Fikri olan var mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    O yüzden düşüyor demek ki
    benim üç kuruş lotumla düşüyorsa kapatalım dükkanı zaten hocam piyasa fena bozdu zaten. en baba kagıtlara devre kestiriyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    benim üç kuruş lotumla düşüyorsa kapatalım dükkanı zaten hocam piyasa fena bozdu zaten. en baba kagıtlara devre kestiriyorlar.

Yaparlar... özellikle iyi kâğıtlara yaparlar ki daha rahat çökebilsinler

7.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku

Tavan olan GYO lar var, İŞGYO +5 bizim hırsızlar her zamanki gibi bo.ku.nu çıkarmakla meşgul..!!!

Ölmek için yalvararak öl inşallah hırsız keltoş..!!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!!

Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Yok mu bugünkü pastadan paylaşacak babayiğit
    y.finans 1,050 bin sattı 200 binde vakıf alışlar parçalı pastalayamadım takası..
    nasip....

Sayfa 64/582 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •