Sayfa 641/1195 İlkİlk ... 1415415916316396406416426436516917411141 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bahçeli: "Dileğim, Yunan halkına musallat olan mevcut hükümetin aklına başına alması, çılgınlık peşinde koşmaktan acilen ve derhal vazgeçmesidir."

KEŞKE cümle şöyle olsaydı :

Bahçeli: "Dileğim, TÜRK halkına musallat olan mevcut hükümetin aklına başına alması, çılgınlık peşinde koşmaktan acilen ve derhal vazgeçmesidir."

Erdoğan : Aldigimiz tedbirlerin , uyguladığımız politikaların vatandaşlarımızın günlük hayatlarındaki olumlu yansımalarını yılbaşından sonra göreceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Eski TBMM Başkanı Kahraman: Şehirlerin kurtuluşunun kutlanmasına karşıyım, fetihler kutlanır

Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman 'Şehirlerin kurtuluş yıl dönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım' dedi, fetihlerin kutlanmasını istedi.

HABER MERKEZİ

28.08.2022
    "Rize'nin fethinin 561’inci yılı" etkinliklerinde konuşan eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, "Şehirlerin kurtuluş yıl dönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım. 2 Mart'ta Rize kurtulmuş, kim diyor? Yok Erzurum şu Mart'ta. Şehirlerin düşman işgalinden kurtuluşu dolayısıyla kutlama yapılmaz" dedi.

Rize’nin fethinin 561’inci yılı dolayısıyla kendi adını taşıyan İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Rize’de tarihi bir an, Fatih Sultan Mehmed Han" başlıklı etkinliğe katıldı.

'İzmir'in kurtuluşu 9 Eylül, kim demiş, ne münasebet'
    DHA'nın haberine göre Kahraman burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Şehirlerin kurtuluş yıldönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım. 2 Mart'ta Rize kurtulmuş, kim diyor? Yok Erzurum şu Mart'ta. Şehirlerin düşman işgalinden kurtuluşu dolayısıyla kutlama yapılmaz. 'Ben esirdim, esaretim bitti, ben köleydim' diye ikrarda bulunulmaz. Bu küçüklük kompleksi verir, bu yanlıştır, böyle şey olmaz. Fetihler kutlanır. Tarihi zengin ve engin bir milletiz biz. Biz köklü bir devletiz. Zaferlerle dolu bizim tarihimiz. İstanbul'un kurtuluşu 6 Ekim, kim demiş? İzmir'in kurtuluşu 9 Eylül, kim demiş? Ne münasebet. Cihan harbi bitti, müstevliler alacaklarının birkaç kat mislini aldı ve öyle gittiler, çekildiler. KURSUN SIKMADIK Kİ .2 Mart'ta da aynı şey var. Ruslar çekildi gitti. Çarpışmadık, dövüşmedik, vuruşmadık. Tarihi doğru dürüst niye bilmiyoruz? Övünecek büyük bir tarihimiz varken kölelikten kurtulduğumuz tarihe niye bayram diyeceğiz. Fethettiğimiz tarihe diyeceğiz” dedi.

Kurşun sıkmadık ki??
    Bunlar gerçekten Neyzen 'in şiirinde yer alan dizeleri haklı çıkarıyor.

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bugün sabah tavan olduktan sonra devre kesti,,herhalde bu kadar yeter dedi kazandığımız patron tayfası
    şimdide taban...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

KURSUN SIKMADIK Kİ

bunu diyebilecek canlının neyi eksik olmalı ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Eski TBMM Başkanı Kahraman: Şehirlerin kurtuluşunun kutlanmasına karşıyım, fetihler kutlanır

Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman 'Şehirlerin kurtuluş yıl dönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım' dedi, fetihlerin kutlanmasını istedi.

HABER MERKEZİ

28.08.2022
    "Rize'nin fethinin 561’inci yılı" etkinliklerinde konuşan eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, "Şehirlerin kurtuluş yıl dönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım. 2 Mart'ta Rize kurtulmuş, kim diyor? Yok Erzurum şu Mart'ta. Şehirlerin düşman işgalinden kurtuluşu dolayısıyla kutlama yapılmaz" dedi.

Rize’nin fethinin 561’inci yılı dolayısıyla kendi adını taşıyan İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Rize’de tarihi bir an, Fatih Sultan Mehmed Han" başlıklı etkinliğe katıldı.

'İzmir'in kurtuluşu 9 Eylül, kim demiş, ne münasebet'
    DHA'nın haberine göre Kahraman burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Şehirlerin kurtuluş yıldönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım. 2 Mart'ta Rize kurtulmuş, kim diyor? Yok Erzurum şu Mart'ta. Şehirlerin düşman işgalinden kurtuluşu dolayısıyla kutlama yapılmaz. 'Ben esirdim, esaretim bitti, ben köleydim' diye ikrarda bulunulmaz. Bu küçüklük kompleksi verir, bu yanlıştır, böyle şey olmaz. Fetihler kutlanır. Tarihi zengin ve engin bir milletiz biz. Biz köklü bir devletiz. Zaferlerle dolu bizim tarihimiz. İstanbul'un kurtuluşu 6 Ekim, kim demiş? İzmir'in kurtuluşu 9 Eylül, kim demiş? Ne münasebet. Cihan harbi bitti, müstevliler alacaklarının birkaç kat mislini aldı ve öyle gittiler, çekildiler. KURSUN SIKMADIK Kİ .2 Mart'ta da aynı şey var. Ruslar çekildi gitti. Çarpışmadık, dövüşmedik, vuruşmadık. Tarihi doğru dürüst niye bilmiyoruz? Övünecek büyük bir tarihimiz varken kölelikten kurtulduğumuz tarihe niye bayram diyeceğiz. Fethettiğimiz tarihe diyeceğiz” dedi.

Kurşun sıkmadık ki??
    Bunlar gerçekten Neyzen 'in şiirinde yer alan dizeleri haklı çıkarıyor.
    Seye sey edilmeyecek beyni olan insanlar. Bunlar nasil ulkenin onemli pozisyonlarina gelmis anlamak mumkun degil. Belki de icinden bulunduguuz durumdan mumkun.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Kahraman olmayan kahraman !!!

15 temmuzu niye bayram yaptınız o zaman ???
    Neyin fethi bu ?
    Türkiye'yi, Fetö sayesinde, fethettiğiniz için mi bayram yaptınız ???

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Cuma günü, 3 Bist-30 hissesi, tavan kapatmıştı.
    Petkim, Vakıf, Halk.
    Bakalım, bugün, tamam mı, devam mı ?
    Vakıfbank 1 tavan daha.
    Halkbank tavana dokundu.
    Petkim tek tavana fit oldu. %4'de dolanıyor.

Sayfa 641/1195 İlkİlk ... 1415415916316396406416426436516917411141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •