Sayfa 643/890 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Kapoçino çaya devam....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. TCELL - Türkcell

O zaman biz üstümüze düşeni yapalım hisselerimize blokaj koyalım. Aracı kurumlar açığa satışta kullanamasınlar.
    Hisselere blokaj koymasıda kaldırmasıda çok basit. Aşağıdaki videoda güzel anlatılmış.
    Bu işe yarar mı bilemem ama en azından küçük yatırımcı olarak gücümüz buna yetiyor..

https://www.youtube.com/watch?v=JN7PeeomVgw
    Son düzenleme : Darktemplar; 01-02-2021 saat: 10:43.

3.  Alıntı Originally Posted by Sarahode Yazıyı Oku
    Yabancinin aciga satisindan kasit bofanin satislari ise birgun oncesinde viopa bakin en cok short acan kim...6 ve 14 ocak misal...

Bu baskinin sahiplisi bizzat tvf nin kendisidir...bist 30 un ralli yaptigi kasim-ocak doneminde inanilmaz bir ongoru ile ocak ayinda 78.000 kontrat shortlayan ziraatten baskasi degil...

Kasim ayinda bist 30 la birlikte hareket baslamisken ayin ortasinda rusun satis haberi neden dustu? Bunu dusunmek lazim

Misal bip...tamamen plansiz bir haber akisi idi...yani bizim agalarin planlari disinda...hatirliyorum hafta sonuna denk gelmisti herkes tcell i konusuyordu...ertesi gun bofa 6.5 milyon lot satti...ayni gun +3 den gelip eksi kapatmisti bizimkisi...ama bir kere dikkat cekmisti ucuzlugu ile...ayni hafta ici caattt yazdan kalma cukurova hisseleri haberi...ne alaka ve neden simdi dedim))

Sozu uzatmayayim...birsey olmasa bile kesin birseyler oluyor...hisseye para girisi var iken haftalikta yuzde 4 dusuyor...yabanci bizim ky yi tokatliya tokatliya mali topluyor...

Eskiden yazan bir arkadas vardi caya devam diye...afiyet olsun herkese
    Bunlar bir kuruş meteliğe muhtaçlar. Ellerine altın yumurtlayan bir tavuk geçirdiler. Kamu Bankalarini zaten her türlü kullanıyorlar. Tüm bilgilere sahipler. Ziraat veya vakıf Turkcell'de planlanan herşeyden haberdar oluyor. Ona göre pozisyon alıyor veya ne olması gerektiği yönünde hareket ediyorlar. Hissenin çok çok büyük kısmı yabancının elinde. Bu kağıdın yürüyüp gitmesi kesinlikle işlerine gelmez. Onun yerine... Her türlü ön bilgi ile kendi kamu bankaları ve kaynakları ile hiç durmadan trade yapıyorlar. Hissenin yükselmesinden daha çok para kazanıyorlar. Her ay o kukla çıkıp açıklama yapıyor ki ilgi devam etsin. Hissenin hak ettiği yer burası değil diye. Suçlu belli ama. Kimse birşey yapamaz. Sahibi kendisi organizatör.

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben asıl mağduru yabancı olarak görüyorum. Dünya yatırım yapmış. Yıllardır aynı duruyor. Dava açıp şikayetçi olacak onlar bence

5. Zaten bu işi cozerlerse onlar çözer. Bizden bir numara olmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    O zaman biz üstümüze düşeni yapalım hisselerimize blokaj koyalım. Aracı kurumlar açığa satışta kullanamasınlar.
    Hisselere blokaj koymasıda kaldırmasıda çok basit. Aşağıdaki videoda güzel anlatılmış.
    Bu işe yarar mı bilemem ama en azından küçük yatırımcı olarak gücümüz buna yetiyor..
    Aracı kurum sizin kağıdı kullanacaksa size telefon edip izin istiyor ve o işlemden Oluşan kardan da size pay veriyor. Ben bunu çok önceden yaşadım.
    Ama sanıyorum şimdi durum farklı, bu işin yönetmeliği var ödünç alsın almasın açığa satış yapabiliyorlar.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 643/890 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •