Sayfa 645/852 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

bu formda 1980 model anadolu 2018 model Bmw parası vermek isteyen bir sürü kesim var, ciftlikbanka para yatıranlardan hicbir farklarının olmadigini bilsinler, ben çok bilmişim birlesmeye bu aciklana oranlarda katılacağım diyen cok dizini vurur.

2. Kiralık malla tahtayı yapıyor.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    bu formda 1980 model anadolu 2018 model Bmw parası vermek isteyen bir sürü kesim var, ciftlikbanka para yatıranlardan hicbir farklarının olmadigini bilsinler, ben çok bilmişim birlesmeye bu aciklana oranlarda katılacağım diyen cok dizini vurur.
    Birkaç sorum olacak müsaadenizle:

1 Sizin çalışma saatiniz 10:00-17:30 arası mı ?

2 Bu iş nasıl ücreti iyimi ?

3 Küfür yedikçe zevk mi alıyorsunuz ?
    Üzülme! Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir, ya da olmaması olmasından daha hayırlı olduğu i içindir
    Hz. MEVLANA

4.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Kiralık malla tahtayı yapıyor.
    sn. devil hunter

sizde bu forumun epey eskilerindensiniz.

sizin düşünceniz,görüşünüz nedir malum değer ve son günlerdeki hareketler hakkında?

5. eğer kipa yönetimi iyi niyetli olsaydı cuma günkü yayınlanan raporla ilgili çıkıp açıklama yaparak KY ye ve tahtaya sahip çıkardı. durum böyle olunca insanın kafasına deli sorular geliyor.
    1- tahtanın bu hale gelmesi işlerine geliyor
    2- KY sattıkça birileri alıyor ki bu kesin KY değil.
    3- bu kadar alım yapan neden alıyor nasıl büyük bir beklenti var

6. Migrosta calisan biri olarak bunlarn ne uvkagtci oldugunu bilirm kendi personelinin hakkini yiyen borsadaki yatrmcsnimi dusenecek cslip cirpmann pesindeler nededim %5 eksi ve daha sonra 2.70 ler aksi olmaz asla

7.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    Hakkınızı yemişim ..eski nick neydi acaba yakin birşey yapsaydiniz keşkeee..elinizdeki malları ne yapacaksınız burdn satalım mi peki ..aşağıdan alırmiyizz.siz satiniz mi tekrar alınacak misiniz .hedefiniz ne sayın orti
     Alıntı Originally Posted by arf Yazıyı Oku
    Birkaç sorum olacak müsaadenizle:

1 Sizin çalışma saatiniz 10:00-17:30 arası mı ?

2 Bu iş nasıl ücreti iyimi ?

3 Küfür yedikçe zevk mi alıyorsunuz ?
    O buna cvp vermez ..kesinlikle patron veya SPK adamı değil.ama sanırım hareketli tahtalarla girip daha çok milleti şişirip yada gazliyarak foruma daha çok yorum yaptırarak katkıda bulunmak için çalışıyor.tabi maaşlı mi yoksa gönüllü mu onu bilemeyiz..sadece kipa ya özel degil..diğer forumlarda öyle.ben seviyor bu arkadaşı.. Sinekde olsa mide de bulandirsa,emek sarf ediyor...küfür etmeyin.anlamaya çalışın...

8.  Alıntı Originally Posted by Kozmoz1453 Yazıyı Oku
    Migrosta calisan biri olarak bunlarn ne uvkagtci oldugunu bilirm kendi personelinin hakkini yiyen borsadaki yatrmcsnimi dusenecek cslip cirpmann pesindeler nededim %5 eksi ve daha sonra 2.70 ler aksi olmaz asla
    Belliydi zaten migrosda çalıştığınız .size soruyorum cvp vermiyorsunuz .satalım mi .alttan alalım ..dediğimiz fiyatlar kesin mi.yardımcı olun lütfen.belliki az olsa migrosda olanları görüp duruyorsunuz.dahada aşağı gitcek mi .dediğiniz yerden döner mi.

Sayfa 645/852 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •