Sayfa 645/1001 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ankarada tüm hastanelerin pandemi hastanesi olması konusunda il müdürlüğünce çalışma yapıldığı söylentisi var
    Yani ?,olayın akışı ne ?

Dolarda teknik analiz bitmistir.devamli satilan seyin teknigi olmaz.
    Pardon manipilasyon olan yerde teknik islemez.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn egeli şubatda da aynı saçmalık yapıldı.Anlıyamadığım bir şekilde tüm dünyada görülen hastalık bizde yok dendi.Neden saptanamadı ne düşünüldü bilmiyorum.Ama o dönemde nasılsa bizde hastalık yok diye ihmalkar davranıp bizde gol yiyen çok oldu.Ölenlerin çoğu da bulaşıcı hastalık denip defnedildi.Şimdi de vaka artışı varsa bile bir şekilde bu bize yansıtılmıyor gibi düşünüyorum.Bu arada gol yiyen çok olacak.Siz milleti boşverin tanı alanların yüzde yüzde yirmisi hastaneye yatıyor yüzde onu yoğun bakıma yüzde 1.5,2 falan da ölüm oluyor.Asemptomatik değilseniz klinik bulgu varsa testle tanı aldıysanız yüzde 2 yakın ölüm oranı var.Bu hava yoluyla bulaşan bir hastalık için çok ama çok yüksek bir oran.Kim iyileşecek kim kötüleşecek bilinmiyor,tedavisi bilinmiyor,hastalık geçirdikten sonra normal olabiliyormusunuz bilinmiyor,tekrar yakalanırmısınız belli değil o kadar çok bilinmiyen fatör var ki ,hiç riske girilemez.Bence şubat ayındayız gibi düşünün ,önümüzdeki iki üç ay içinde mart ayındaki gibi bir tablo gözlenebilir.
    Arkadaşlar dört gün önce bu entry i yazmıştım.Her bildiğimi yazamıyorum.Şu anda alabildiğiniz tüm önlemleri alın,şubat ayındayız önümüz mart gibi düşünün.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,455
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Dolarda teknik analiz bitmistir.devamli satilan seyin teknigi olmaz.
    Pardon manipilasyon olan yerde teknik islemez.
    bence dolarda 6 85-86 gösterilecek[üçgen formasyonu ]sonrası yukarı topuklar

Bakan Koca : YENİ HASTA SAYISINDAKİ YÜKSELME CİDDİ. İki gün arasındaki fark, yakın zamanda ilk kez bu kadar belirgin. Bayram ve tatildeki temas ortamının ağır sonuçlara yol açmasını önlemeliyiz. Hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. Tedbirde birliğe ihtiyacımız var.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. yukarıdaki rakamlar sadece ankara ilinin rakamları olmalı
    beyler orada yaşayınca sayılar da ankarayla sınırlı..!!

https://mobile.twitter.com/ragipsoyl...600513537?s=20

Feci bir patlama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Almanya nın kararı sonrası
    Ülkemize Döviz girişi çok hızlanacak,
    Düşük gelen enflasyonla birlikte,
    Almanya ve Rusyadan gelen aşı haberleri
    Doların düşüşünü tetikliyor.

Hele ki Almanyanın son kararı ile
    Turizmin açılması ve döviz girişi , dolarda ki düşüşü daha da hızlandıracsk raporları yazılır demiştim
    Bol bol dolar düşer, analist raporları görürüz dedik mi...,

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

Sayfa 645/1001 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •