Sayfa 65/153 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1217 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Görüş açısı..

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Açılış gaplı oldu..
    sayin delikan gaplari sevmediginizi biliyoruz
    bugun seker yatirimin soyle bir yorumu var. diger kurumlardan ayristigi icin paylasmak istedim. genel olarak diger kurumlar bist dun tekrar trendin icine girince 100bin direncine dogru ilerledigimizi ve beklentinin olumlu oldugu seklinde dusunuyor. kisaltarak yaziyorum.

endeksin tekrar yukselen trendin uzerine cikti. kisa vadede 99bin uzerinde kalindikca 100k 103k seviyelerine devam edecektir. ancak endeksin tekrardan 99k altina gelmesi ve bu seviye altinda kalmasi durumunda kar satisi baskisinin tekrar guc kazanmasi beklenmektedir. bu seviye altinda sirasiyla 97.5k ve 95628-95855 arasindaki fiyat boslugu ilerleyen donemde hedef konumuna gelecektir. HO disinda teknik gostergeler zayif gosteriyor. endeks yukselis yonunde hareket etse bile bunun dusuk momentumla ve zayif gerceklesecegine isaret ediyor. gun icinde 99800 ve uzerine dusuk hacili hacimli yukselisler trade amacli satim firsati olarak takip edilebilir.
    tabii seker yatirim olaya kisa vadede bakiyor. bu yorumun paylasilma sebebi borsa dusecek elinizdekini cikartin demek degil, sadece boyle bir ihtimalde yasanabilir. bu durumda bizim ne yapmamiz gerekir. sadece plan programli hareket etmek icin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by emredalgic Yazıyı Oku
    sayin delikan gaplari sevmediginizi biliyoruz
    bugun seker yatirimin soyle bir yorumu var. diger kurumlardan ayristigi icin paylasmak istedim. .
    Yorumları ve raporları okurum.. Ama dikkate almam..

Dün akşam;

-- 100K üzeri kapanış yapmadığı müddetce 5 no'lu etiket orada duracaktır..
    dedim..

Yanılıyorsam.. "yanıldım" diyeceğim dedim...

Dedim de dedim.. Ama dediğim dedik demedim..

Her borsacı ve her T/a'cı yükselişleri ve "boğa piyasalarını" sever... Ben yanılayım.. Hep birlikte sevinelim..

Ayrıca.. Buradaki yorumlarımızın bir tavsiye nitaliği olmadığını, sadece ve sadece görüş açımızı (açılarımızı) yansıttığını tekrar bildirelim..

Alıntı Originally Posted by trsenatese Yazıyı Oku
    iyi tatiller dilerim.
    Bu boslukta derslere devam edelim uygun olursaniz,hem paslanmamis oluruz
    saygilarimla.
    eline sağlık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Görüş açısı ..: 20.06.2017.. İlk seans kapanışı itibariyle günlük grafik..

- 5 No'lu etiket yerinde duruyor..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Görüş açısı ..: 20.06.2017.. İlk seans kapanışı itibariyle günlük grafik..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili arkadaşlar,

Yarın sabah yola çıkıyor ve yaklaşık 2 aylık bir yayla tatiline gidiyorum.. Telefon bile çekmiyor gideceğim yerde.. Ancak 3 km uzakta çekiyor..

Benim (eğitim amaçlı) başlattığım bu grafiği artık paylaşamayacağımı düşünüyorum.. İmkanım olursa.. paylaşmaya çalışırım.. Ama sanmıyorum..

İşte grafik ve 5nci dalhanın yükselen trend bandı burada.. Takip etmek isteyenler kendi grafiğini oluşturabilir..

Yorumlarım da ortadadır..

Eğer ben yok iken yanılırsam.. Lütfen "Yanıldın" diye yazın.. Tarihe not düşmüş olursunuz..

Bana göre güzel paylaşımlar oldu bu topikte..

Yarın gece (Kadir Gecesi) için de şimdiden hepinize mübarek olsun, Allah gönlünüze göre versin diyorum..

Ayrıca.. Ramazan bayramınızı da şimdiden kutluyorum..

Yola gideceğim.. Hakkınızı helal edin..

Syg, svg.

7.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar,

Yarın sabah yola çıkıyor ve yaklaşık 2 aylık bir yayla tatiline gidiyorum.. Telefon bile çekmiyor gideceğim yerde.. Ancak 3 km uzakta çekiyor..

Benim (eğitim amaçlı) başlattığım bu grafiği artık paylaşamayacağımı düşünüyorum.. İmkanım olursa.. paylaşmaya çalışırım.. Ama sanmıyorum..

İşte grafik ve 5nci dalhanın yükselen trend bandı burada.. Takip etmek isteyenler kendi grafiğini oluşturabilir..

Eğer ben yok iken yanılırsam.. Lütfen "Yanıldın" diye yazın.. Tarihe not düşmüş olursunuz..

Yarın gece (Kadir Gecesi) için de şimdiden hepinize mübarek olsun, Allah gönlünüze göre versin diyorum..

Syg, svg.
    Hayirli yolculuklar,iyi tatiller dilerim.tatil yapmak,kafa dinlemek icin cok ta guzel biryer sanirim.ne kadar az teknoloji o kadar az sitress..
    yanilmak terste kalmak bu piyasada herkesin defalarca basina gelmistir,gelmemesi imkansiz zaten.
    İmkan olsaydida derslere devam etseydik iyiydi.peki tatil sonrasi devam edermi dersler yoksa okul suresizmi tatile girdi,daha diplomayi da vermedin bize
    saglicakla kaliniz,saygilarimla
    yazdıklarım yatıırm tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar,

Syg, svg.
    hayırlı yolculuklar

Sayfa 65/153 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •