Sayfa 65/335 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 513 - 520 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Çetin bey,cevabınız içün teşekkürler.ama şu anda bir çok hisse bedava'dan az pahalı.bu konjonktür'de kasasında dövizi olan yada mevduat'ta parası olan,döviz borcu olmayan firmalar bir kaç adım önde.bu konuyu göz ardı etmemek lazım.

2. Mutlak öyle Tuncay bey ama hisseye de zarardayken başka hisseye geçmek riksli inşallah hakkımızda hayırlısı olur

Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Aynen Sait bey kesinlikle kısa zamanda yükselmesini beklemiyorum
    Ismim en son baktigimda Abdulrazzakulrahman idi. Sait ola ki? Bana bu ucuncudur Sait deniliyor her nedense.

4.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,logo'nun kasasında döviz'i ,tl 'si varmı? Yada borç durumu nedir? Bilgisi olan yazarsa şimdiden teşekkür ederim.
    Bizde çok ( link) lazımsa

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bizde çok ( link) lazımsa
    Bakan pazarladi herkese yerli milli geyigiyle senelerdir yapildigi gibi. Sen uyarimi dikkate al. Daha onceki krizlerde bilancolari cok bozulmustu bunlarin. Krizin daha da derinlesecegii dusunuyorsan, bir sure uzak durmak gerekebilir. 9 ayliklardan sonar azaltacagim ben ileride artirmak uzere.

6. Hakkımızda hayırlısı olsun ben kurbandan kurbana hisse satarım 1 yıl beklerim birşey olmadıysa aklıma yatan birşey varsa ona yonelirim bir yıl aslan çimento da idim bu kurban öncesi satıp dolara geçtim sattığım fiyatın bayağı altından aslan çimento alma durumum varken daha önce bana logoyu öneren bir abim gene logo al ortalama düşürecek gibi çıkarsa aldığından sevinirim düşerse ortalama düşürsun 3 yıl önce logoyu gene al dediğin de hisse 27 den 17 düşmüştü ama gene de karla satmistik şimdi de bekleyeceğim kafamdaki yere geldiğin de ortalama dusurecegim sonra çıkmasını bekleyeceğiz 1 yılda cikmaz ise duruma göre baskabirsey şeye yonelecegim yada zarar çok fazla ise beklemeye devam

@Cetin

Ustune yatip bekledigin, reel enflasyonun %70'lere geldigi yerde kazandiracak bir system degil. Hicbir sey yapma daha karli cikarsin. Duserken ayrica ortalama dusurulmez, stoploss calistirilir. Sana yanlis seyleri ogretiyorlar. Maliyetlenme yukari giderken yapilir, o da piramit seklinde.

8. Haklısınız elimdeki parayla daire alıp satsaydim paramı değerlendirmiş olurdum son 2yil da adam akıllı para kazanamadık ve paramız değer kaybı düşündüğümüz de çok para kaybettik diyebilirim

Sayfa 65/335 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •