Sayfa 657/852 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Kozmoz1453 Yazıyı Oku
    Ben kipa hissesinin dip fiyatnn 2.50 2.70 arasi oldugunu biliyorm.operasyon yaptklari ve kucuk yatrmcya mal sattklari icin ben taa 3.20 lerdeyken olay bitti demistm ve hergun %3 %5 %8 dusureceklerini soyledm 2.70 2.50 arasinda bir fiyata indirip ornek yarn 2.74 2.68 yapti gunu 2.74 kapatti ertesi gun 2.66 sonra 2.70 daha sonra 2.64 bu sekilde bir kac hafta yukardan sattklari mallari toplayacaklarni dusunyorm genelde hep oyle olmustur sadece kipa icin degil 12 senelik borsa tecrübemde bunlari hep goryorm
    madem dip fiyat 2,50-270 arası o halde şu an satmanın bir anlamı yok
    saaattt-mııı-yooo-ruuummmmm.... Gidin ağa babalarınıza söyleyin...
    Haaaa bir dee, Yarın genel kurulda bahçede bir kaç protestocu görürlerse şaşırmasınlar...
    Sonra boy boy basında resimler, şikayetler vs. vs... Minare kılıfa sığmıyor vesselam...

2.  Alıntı Originally Posted by diagonal Yazıyı Oku
    madem dip fiyat 2,50-270 arası o halde şu an satmanın bir anlamı yok
    saaattt-mııı-yooo-ruuummmmm.... Gidin ağa babalarınıza söyleyin...
    Haaaa bir dee, Yarın genel kurulda bahçede bir kaç protestocu görürlerse şaşırmasınlar...
    Sonra boy boy basında resimler, şikayetler vs. vs... Minare kılıfa sığmıyor vesselam...
    Kardesm zaten gec kadin sen 3 ustunden satacaktn buradan satmann bi anlami yok surada 10 15 kadene daha duser bir kac hafta bekletrler genel.kuruldanda bisey ckacagni sanmam

3. [QUOTE=Kozmoz1453;2066363]Kardesm zaten gec kadin sen 3 ustunden satacaktn buradan satmann bi anlami yok surada 10 15 kadene daha duser bir kac hafta bekletrler genel.kuruldanda bisey ckacagni sanmam[/QUOTEn

2.70 2.50 yı dip olarak biliyorsunuz peki hesaplaması nasıl yapılıyor

4.  Alıntı Originally Posted by Kozmoz1453 Yazıyı Oku
    Merak etme onuda olumsz sonuclarlar biliyomusun ben galibin hisselernden hic korkmadm rizanin hisselerndende bugun nibas %15 yapti adam yatrmcsni guldryor en azindan ama migrostan hep korkmusumdur bi ara migros hissesindende cok zararvetmistm aylarca bekleyp zararla sattm ben sattm dahada dusmustü kipada migros ayni adamlar keske spk bir aciklama isteese basmzda bizi koruyan bir kurum olsa neyse
    Öncelikle geçmiş olsun diyim ama dün bu yorumdan sonra bugün sabah kipa satıp ismi geçen kağıdı alan olsa ve şimdi kağıt tabanda alışı kitlenmiş iken, içiniz rahat eder mi?
    Yönlendirici yorumlardan kaçınmak gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by Kozmoz1453 Yazıyı Oku
    Yarnda %5 düser 2.72 2.58 arasi alip bir kac hafta bekleyebilirsnz ama bugun almayn belki de 2.78 lerde kapatrlar aksama yarn geri geldiginde yine 2.72 altndan kademeli alip bekleyn derm ben oyle yapicam 3.20 lerden sattgmi 2.72 alti alacagm. Bekleseydm.cok zarar ederdm
    Bak keko ya
    Satın ama almayın diyor.
    Yaw he he

6. Cuma günkü düşüşte yatırım finansman 660 bin lot satmış bunu kimin adına sattı citinin mi yoksa kendi adına mı demiştim, bugün takası geldi, görünen kendi adına satmış.

Cuma günü pastası

Cuma günü takası

7. evet takaslarda karşılıklı işlem yok her kurum kendi adına almış satmış bu gün vakıf yatırım en iyi satıcı 1 tl zararına satıyor

8.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Öncelikle geçmiş olsun diyim ama dün bu yorumdan sonra bugün sabah kipa satıp ismi geçen kağıdı alan olsa ve şimdi kağıt tabanda alışı kitlenmiş iken, içiniz rahat eder mi?
    Yönlendirici yorumlardan kaçınmak gerek.
    ışıklar grubu rıza kutlu yanına mecnur alıp kaç magdur yarattıgını ortada

oda yetmezmiş gibi bide metro galip öztürk yatırımcısı güldürüyor yazan birinden iyi niyetli olması söz konusumu

Sayfa 657/852 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •